Tarp „Real“ ir „Barcelona“ klubų Ispanijoje – „Celta“ ekipa

„Celta“ ir „Villarreal“ mačas.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Oct 18, 2015, 2:43 PM, atnaujinta Oct 9, 2017, 9:18 AM

Vigo „Celta“ futbolininkams pavyko pasiekti savo tikslą ir įsiterpti tarp Ispanijos čempionato lyderių Madrido „Real“ ir „Barcelona“ komandų. Aštuntajame ture sekmadienį „Celta“ futbolininkai po 90 minutę D.Nolito įmušto įvarčio šventė pergalę 2:1 prieš šeimininkus „Villarreal“ futbolininkus. Pastarieji mačą baigė dešimtiese.

„Celta“ komanda po F.Orellana smūgio pirmavo nuo 41-osios minutės, o šeimininkai dar 47 minutę prarado E.Bailly. Futbolininkas prieš save išvydo antrąją geltonąją kortelę, kai sužaidė ranka.

“Villarreal“ po košmaro galiausiai siautė, kai D.Suarezas 67-ąją minutę išnaudojo progą ir išlygino rezultatą. Tačiau baudos aikštelėje tinkamoje vietoje tinkamu laiku atsidūręs D.Nolito šeimininkus sužlugdė.

Pergalė „Villarreal“ komandai būtų leidusi atsidurti pirmojoje vietoje.

Kiti sekmadienio mačai:

„Real Sociedad“ – Madrido „Atletico“ 0:2. A.Griezmannas (9), Y.Ferreira (90+1)

89 min. šeimininkų žaidėjas D.Reyesas už nesportinį elgesį buvo pašalintas iš aikštės.

90+3 min. šeimininkų žaidėjas Jonathanas už nesportinį elgesį buvo pašalintas iš aikštės.

„Getafe“ – „Las Palmas“ 4:0. V.Rodriguezas (3), P.Sarabia (11), S.Sčepovičius (86,90+3)..

80 min. svečių žaidėjas E.Culio gavo raudoną kortelę.

La Korunjos „Deportivo“ – Bilbao „Athletic“ 2:2. L.Perezas (80), A.Arribas (89)/ I.Williamsas (30), A.Adurizas (63).