L. Suarezas sprogo trimis įvarčiais ir „Barcelona“ pavijo „Real“

L.Suarezo įvarčiai padėjo „Barcelona“ klubui 3:1 įveikti „Eibar“.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Oct 25, 2015, 9:32 PM, atnaujinta Oct 7, 2017, 10:09 PM

Luisas Suarezas pelnė tris įvarčius ir padėjo „Barcelona“ klubui atsitiesti po prastos pradžios sekmadienio rungtynėse su „Eibar“.

„Barca“ įveikė varžovus 3:1 ir pavijo Madrido „Real“ Ispanijos čempionato rikiuotės viršūnėje.

„Eibar“ netikėtai įsiveržė į priekį Barselonoje 10 minutę, kai puolėjas Borja Bastonas pelnė įvartį.

Tačiau L.Suarezas atsakė trimis taikliais smūgiais 21, 48 ir 85 minutėmis.

„Laimėjome labai komplikuotas rungtynes, o aš didžiuojuosi, kad padėjau komandai svarbiais įvarčiais“, – po mačo sakė urugvajietis.

„Barcelona“ paskutiniąsias minutes žaidė dešimtyje, nes gynėjas Javieras Mascherano buvo išvytas iš aikštės, gavęs raudoną kortelę.

„Barcelona“ ir „Real“ yra surinkę po 21 tašką po devynių turų, bet Madrido futbolininkai pirmauja dėl geresnio įvarčių skirtumo.

Šeštadienį „Real“ ekipa Vigo mieste įveikė „Celta“ 3:1.

„Celta“ nuo lyderių atsilieka 3 taškais.

* * *

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Las Palmas“ – „Villarreal“ 0:0

„Levante“ – „Real Sociedad“ 0:4. C.Vela (8 ir 84), I.Agirretxe (35 min.), A.Illarramendi (82 min.) Raudona kortelė: Deyversonas (90 min. – „Levante“).