Anglijos lygos taurėje – smūgiai „Chelsea“ ir „Arsenal“ klubams

Itin prastas Jose Mourinho sezonas tęsiasi – portugalo treniruojama Londono „Chelsea“ po 11 metrų baudinių serijos pralaimėjo „Stoke City“ komandai ir iškrito iš kovos dėl Anglijos lygos taurės.

J.Mourinho – dar vienas smūgis.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2015, 6:22 AM, atnaujinta Oct 7, 2017, 10:06 AM

Pagrindinis mačo laikas baigėsi 1:1 (0:0), o baudinių seriją „Stoke City“ laimėjo 5:4. Lemiamą baudinį pramušė Edenas Hazardas. Taurės savininkė „Chelsea“ dominavo pirmoje rungtynių pusėje, tačiau pasiekti įvarčio nesugebėjo. 52-ąją minutę Jonas Waltersas pasižymėjo ir pasiuntė „Chelsea“ į nokdauną, iš kurio J.Mourinho klubas pabudo tik 90-ąją minutę, kai rezultatą išlygino Loicas Remy.

Po šio mačo dar garsiau pradėta kalbėti, kad J.Mourinho artimiausiu metu neteks darbo. Išgelbėti jį galėtų tik užtikrinta pergalė savaitgalį prieš „Liverpool“. Tačiau ir jos atevju portugalo kėdė išliks karšta.

Netikėta pralaimėjimą patyrė ir Londono „Arsenal“ 0:3 pralaimėjęs antros lygos komandai – „Sheffield“.