Italijos čempionate – besitęsiantis Turino „Juventus“ košmaras

„Juventus“ ir „Sassuolo“ mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Oct 28, 2015, 10:42 PM, atnaujinta Oct 7, 2017, 4:43 AM

Turino „Juventus“ košmaras Italijos „Serie A“ čempionate tęsiasi. Kai komanda per tris paskutinius mačus iškovojo 7 taškus, sirgaliai ėmė galvoti, jog reikalai taisosi, bet Čempionų lygos vicečempionai ir vėl gavo antausį.

Trečiadienį buvo žaidžiami dešimtojo Italijos čempionato turo mačai. „Juventus“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Sassuolo“ futbolininkams.

„Sassuolo“ pergalę lėmė 20 minutę N.Sansone įmuštas įvartis. „Juventus“ reikalai dar pablogėjo 39 minutę, kai G.Chiellini gavo antrąją geltonąją kortelę

.Po „Roma“, „Napoli“ ir „Fiorentina“ pergalių pasikeitė ir vaizdas lyderių rikiuotėje. „Roma“ su 23 taškais užima pirmąją vietą, o iš paskos – pakilusios „Napoli“ ir „Fiorentina“ komandos. 21 tašką turi ir Milano „Inter“ komanda.Prie lyderių proga prisijungti nepasinaudojo Romos „Lazio“ ekipa.

Kiti trečiadienio „Serie A“ rezultatai:

„Roma“ – „Udinese“ 3:1. M.Pjaničius (4), Maiconas (9), Gervinho (63)/ C.Thereau (77).

AC Milan“ – Veronos „Chievo“ 1:0. L.Antonelli (53).

„Atalanta“ – Romos „Lazio“ 2:1. D.Basta (69 – į savo vartus), A.Gomezas (86)/ L.Biglia (17).

„Frosinone“ – „Carpi“ 2:1. D.Ciofani (51), P.Sammarco (90+1)/ L.Marrone (66).

72 minutę šeimininkų žaidėjas D.Soddimo buvo išvarytas iš aikštės už nesportinę elgesį.

72 minutę raudoną kortelę už nesportinį gavo svečių žaidėjas M.Borriello.

„Napoli“ – „Palermo“ 2:0. G.Higuainas (39, D.Mertensas (80).

„Torino“ – „Genoa“ 3:3. M.Lopezas (28), D.Zappacosta (35), P.Tachtsidis (89 – į savo vartus)/ D.Laxaltas (26, 90+4), L.Pavoletti (67).

„Verona“ – „Fiorentina“ 0:2. R.Marquezas (25 – į savo vartus), N.Kaliničius (57).