Anglijoje – „Chelsea“ pergalė ir „Arsenal“ pralaimėjimas

„Manchester United“ iškovojo taškus.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
„Manchester United“ iškovojo taškus.<br>„Reuters“/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (9)

Nov 21, 2015, 3:38 PM, atnaujinta Oct 3, 2017, 11:59 AM

Giedrius Arlauskis ir vėl stebėjo įvykius „Premier“ lygos aikštėje nuo atsarginių žaidėjų suolelio, o jo klubas patyrė pralaimėjimą kovoje prieš „Manchester United“.

Tryliktąjį Anglijos futbolo lygos turą „Watford“ pradėjo 1:2 (0:1) nusileisdami Mančesterio klubui.

Vienuoliktą minutę pasižymėjo Memphis Depay'us. Tai buvo antrasis jaunojo olando įvartis pirmenybėse.

Kai atrodė, kad mačas ir baigsis tokiu rezultatu, vienuolikos metrų baudinį 86-ąją minutę realizavo „Watford“ žaidėjas Troy'us Deeney.

Tačiau „Manchester United“ futbolininkai nebuvo nusiteikę švaistyti taškų. Jau per pridėtinį laiką pergalingą įvartį pelnė vokietis Bastianas Schweinsteigeris.

Mačesterio ekipa įsirašė aštuntąją pergalę.

Nesėkmę patyrė Londono „Arsenal“, išvykoje 1:2 (1:2) pralaimėjęs lentelės viduryje įsitaisiusiam „West Brom“ klubui.

„Arsenal“ pirmieji pelnė įvartį – 28-ąją minutę pasižymėjo Olivier Giroud. Rezultatą 35-ąją minutę išlygino Jamesas Morrisonas, o penkių minučių į savo vartus įsimušė Mikelis Arteta.

Šia Londono klubo nesėkme pasinaudojo sezono išsišokėliai – „Leicester“ futbolininkai, bent trumpam įsitaisė lentelės viršūnėje.

Jie 3:0 (1:0) nušlavė „Newcastle United“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Jamie Vardy (45 min.), Leonardo Ulloa (62 min.) ir Shinji Okazaki (83 min.).

Ketvirtąją pergalę pasiekė Londono „Chelsea“ 1:0 (1:0) nugalėjęs „Norwich“. Vienintelį mačo įvartį 64-ąją minutę pelnė Diego Costa.