„Premier“ lygos lyderiai išsigelbėjo tik paskutinėmis sekundėmis

Jeffrey Schluppas (kairėje) paskutinėmis sekundėmis „uždirbo“ 11 metrų baudinį.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

2016-04-17 20:33, atnaujinta 2017-05-28 13:57

„Premier“ lygos lyderiams „Leicester“ futbolininkams teko paplušėti, kad iškovotų nors vieną tašką rungtynėse prieš „West Ham“. Penktą pridėtinio laiko minutę rezultatą išlyginusi „Leicester“ ekipa išplėšė lygiąsias 2:2 (1:0).

Susitikimą kur kas sėkmingiau pradėjo prie čempiono titulo artėjantys „Leicester“ futbolininkai. 19-ą minutę varžovų gynėjus pranoko bei įvartį į tolimąjį vartų kampą pasiuntė Jamie Vardy. Vis dėlto tas pats J.Vardy tapo ir savo ekipos „kenkėju“. Antrą geltoną kortelę 56-ą min. „užsidirbęs“ puolėjas buvo priverstas palikti aikštę, o „Leicester“ prieš „West Ham“ liko kovoti dešimtyje.

Mažumoje likusius varžovus „West Ham“ futbolininkams pavyko prispausti – 84-ą min. įvartį įsūdė Andrew Carrollas, dar po dviejų minučių – Aaronas Cresswellas.

Susitikimo pabaiga tapo tikra drama. Rungtynių teisėjas pridėjo keturias papildomas minutes ir tiksint paskutiniajai iš jų, „Leicester“ rengiant paskutinę mačo ataką, A.Carrollas baudos aikštelėje pargriovė Jeffery Schluppą. Verdiktas negailestingas – 11 m baudinys į „West Ham“ vartus.

Lemiamą smūgį turėjęs atlikti Leonardo Ulloa nesudrebėjo bei išlygino rezultatą 2:2.

Vieną tašką į savo sąskaitą įsirašę „Leicester“ futbolininkai (73 tšk.) likus keturiems turams aštuoniais taškais lenkia vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusią „Tottenham“ (65 tšk.) ekipą.

Kiti rezultatai:

„Bournemouth“ – „Liverpool“ 1:2. J.Kingas (90+3)/R.Firmino (41), D.Sturridge'as (45+2)

„Arsenal“ – „Crystal Palace“ 1:1. A.Sanchezas (45+1)/Y.Bolasie (81)

„Manchster United“ – „Aston Villa“ 1:0. M. Rashfordas (32) (žaidė šeštadienį)

„Chelsea“ – „Manchester City“ 3:0. S. Aguero (33, 54, 80) (žaidė šeštadienį)

„Newcastle“ – „Swansea“ 3:0. J. Lascellesas (40), M. Sissoko (82) A. Townsendas (89) (žaidė šeštadienį)

„Norwich“ – „Sunderland“ 0:3. F. Borini (41), J. Defoe (53), D. Watmore'as (90) (žaidė šeštadienį)

„Everton“ – „Southamton“ 1:1. R. Mori (68)/S.Mane (79) (žaidė šeštadienį)

„West Brom“ – „Watford“ 0:1. B. Watson (27) (žaidė šeštadienį)