G.Arlauskis stebėjo, kaip Ispanijoje jo ekipa nepralaimėjo

G.Arlauskis gina „Espanyol“ ekipos vartus, tačiau ne dažnai pasirodo juose<br>AFP nuotr.

Apr 20, 2016, 12:17 AM, atnaujinta May 28, 2017, 8:36 AM

Antradienį vakare Ispanijos „Primera“ pirmenybėse sužaistos pirmos dvejos 34-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Katalonijos sostinėje, kur susigrūmė Barselonos „Espanyol“ su Vigo „Celta“. Giedriaus Arlauskio atstovaujama katalonų ekipa namuose pasiekė lygiąsias prieš šeštoje vietoje esančius varžovus.

28-ąją minutę Iago Aspas svečius iš Vigo išvedė į priekį, tačiau jau 39-ąją minutę Madrido „Real“ klubui priklausantis Ispanijos perlas Marco Asensio įspūdingu smūgiu išlygino rezultatą ir išplėšė lygiąsias.

Lietuvos rinktinės vartininkas dvikovą stebėjo nuo atsarginių suolo.

Kitose rungtynėse Sevilijos „Real Betis“ savo žiūrovų akivaizdoje grūmėsi su „Las Palmas“. Rungtynių pabaigoje pelnytas įvartis šiame susitikime nulėmė šeimininkų pergalę.

83-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė olandų puolėjas Ricky van Wolfswinkelis.

Rezultatai:

„Espanyol“ 1 – 1 „Celta“ 28' [0 – 1] I. Aspas 39' [1 – 1] M. Asensio

„Real Betis“ 1 – 0 „Las Palmas“ 83' [1 – 0] R. Van Wolfswinkel 41' Aythami („Las Palmas“) pašalintas iš aikštės