„Trakų“ futbolininkai – LFF taurės finale

Pirmąjį pusfinalio mačą namuose „Trakų“ komanda buvo laimėjusi 2:0 (0:0).

„Trakai“ pirmąkart pateko į LFF taurės finalą.<br>M.Patašiaus nuotr.

Apr 23, 2016, 10:06 PM, atnaujinta May 27, 2017, 8:47 PM

Šaštadienio rungtynėse Marijampolės „Arvi“ manieže šeimininkai daug kontroliavo kamuolį, tačiau svečiai iš Trakų žaidė efektyviai. Jiems pergalę lėmė vienas tikslus armėno Davido Aršakiano (73 min.) smūgis antrajame kėlinyje.

Pasak pranešimo, nuo pat dvikovos pradžios „Sūduvos“ futbolininkai stengėsi įrodyti, jog jie yra verti vietos finale ir visomis pastangomis siekė panaikinti dviejų įvarčių deficitą. Visgi per pirmąsias minutes šeimininkams prie svečių vartų nieko pavojingo nepavyko sukurti.

Kėliniui įpusėjus „Trakų“ kapitono Deivido Česnauskio perdavimui kliudė vienas iš šeimininkų žaidėjų ir kamuolys rikošetu atšoko ypač klastingai, tačiau situaciją išgelbėjo Ivanas Kardumas. Kiek vėliau jau svečių vartininkui Mariui Rapaliui teko pademonstruoti savo sugebėjimus gelbstint savo vartus nuo pavojingo Predrago Pavlovičiaus smūgio.

Antrąjį kėlinį galingiau pradėjo svečiai. 56-ą minutę Davidas Aršakianas turėjo puikią progą išvesti savo ekipą į priekį, tačiau armėnas nepasiekė kolegos skersuoto kamuolio. Netrukus tikslų baudos smūgį atliko Arūnas Klimavičius, tačiau „Sūduvą“ gelbėjo pavyzdingai rungtyniavęs vartų sargas iš Kroatijos.

Kantriai savo progos laukęs „Trakų“ puolėjas D.Aršakianas 73-čią minutę nubaudė šeimininkus. Dar po kelių minučių armėnas galėjo pelnyti ir antrąjį savo įvartį, tačiau jo sumanymas perkelti kamuolį per vartininką nepavyko.

Šeimininkai bandė gelbėtis į aikštę išleisdami Tomą Radzinevičių, kuris pagyvino jų komandos puolimą, tačiau norimų vaisių nedavė. Keletas patyrusio puolėjo smūgių skriejo šalia vartų, dar sykį jo smūgį blokavo Marius Rapalis.

Antrasis LFF finalininkas paaiškės sekmadienį Kaune, kur vietos „Stumbras“ susitiks su daugkartiniu taurės laimėtoju Vilniaus „Žalgiriu“. Keturis pastaruosius sezonus šio prizo savininkais buvę vilniečiai pirmąjį pusfinalio mačą savo aikštėje baigė lygiosiomis 1:1 (0:0).

2015-2016 metų sezono Lietuvos futbolo taurės turnyro finalinis mačas gegužės 15 dieną vyks Telšiuose.