Turino „Juventus“ – be penkių minučių Italijos čempionai

„Juventus“ iškovojo pergalę.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Apr 25, 2016, 12:01 AM, atnaujinta May 27, 2017, 6:42 PM

Turino „Juventus“ praktiškai užsitikrino penktąjį iš eilės Italijos fubtolo lygos „Serie A“ titulą. Turino futbolininkai 35-ojo turo rungtynėse 2:1 (1:0) išvykoje įveikė „Fiorentina“.

Dabar „Juventus“ turi 12 taškų pranašumą prieš „Napoli“, tačiau šiems dar liko ketverios rungtynės. „Napoli“ turi laimėti visas rungtynes, o „Juventus“ per jiems likusias trejas neiškovoti nė taško. Tik tokiu atveju Turino futbolininkai netaptų čempionais.

Šiame mače juos į priekį 39-ąją minutę išvedė Mario Mandžukičius. 81-ąją minutę Nikola Kaliničius išlygino rezultatą, tačiau po dviejų minučių persvarą „Juventus“ grąžino Alvaras Morata.

Rungtynių herojumi tapo vartininkas Gianluigi Buffonas. Jis paskutinę rungtynių minutę atrėmė N.Kaliničiaus vienuolikos metrų baudos smūgį.