Nei juoktis, nei verkti: jaunosios Lietuvos futbolininkės praleido 14 įvarčių

Lietuvos moterų futbolas negali pasigirti gerais rezultatais ir panašu, kad to padaryti negalės dar labai ilgai. Pirmadienį per atrankos į Europos jaunimo (iki 17 metų) čempionato rungtynes Lietuvos futbolininkas patyrė tikrą pažeminimą.

Lietuvės patyrė galingą pralaimėjimą.<br>lff.lt nuotr.
Anglijos rinktinė lietuvaites sutriuškino 14:0.

2016-10-24 21:28, atnaujinta 2017-05-10 06:38

Lietuvos futbolininkės pirmojo etapo rungtynėse įvarčius praleido praktiškai kas 6 minutes.

Lietuvės išvykoje net 0:14 pralaimėjo Anglijos futbolininkėms. Per pirmąjį kėlinį jos praleido 9 įvarčius.

Ekipos žaidė du kėlinius po 40 minučių.

Lietuvos komanda 8-ojoje grupėje dar žais su Slovėnijos ir Rusijos komandomis.

Pernai Lietuvos komanda irgi neįveikė pirmojo etapo, kai pralaimėjo visus tris mačus.

Įvarčiai: 4 (iš 11 m b.), 17, 21 ir 66 min. Lauren Hemp, 10, 32, 33, 39 min. Nicole Douglas, 22 min. Miriael Taylor, 24 min. Aimee Palmer 47,55 min. Emily Syme 59,62 Jessica Ngunga (Anglija).

Lietuva: Emilija Kaselytė, Monika Markevičiūtė, Silvija Šafronovič (67 min. Karolina Sarkanaitė), Vaida Rutkauskaitė (72 min. Simona Bagavičiūtė), Agneta Patilskytė (61 min. Rugilė Lygnugarytė), Gintarė Blažytė, Gabija Gedgaudaitė, Odeta Kalendauskaitė, Gabrielė Vitovskytė, Urtė Šmigelskaitė, Loreta Rogačiova.

Atsargoje: Laura Bajorinaitė, Erika Deventinaitė, Gabrielė Ragauskaitė, Kamilė Pranulytė.