Vytautas Andriuškevičius su „Timbers“ į MLS atkrintamąsias nepateko

MLS čempionų titulą gynusi

V.Andriuškevičiaus klubas baigė pasirodymą MLS čempionate.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

Oct 24, 2016, 10:50 AM, atnaujinta May 10, 2017, 8:01 AM

„Timbers“ futbolininkai lemiamose rungtynėse išvykoje net 1:4 nusileido aštuntąją vietą Vakarų konferencijoje užėmusiai „Vancouver Whitecaps“ ekipai ir patys liko septinti.

Pergalės atveju „Timbers“ būtų užėmusi šeštąją vietą ir žaidusi atkrintamosiose.

Paskutinėse sezono rungtynėse V.Andriuškevičius žaidė starto sudėtyje visas 90 minučių.

Įvarčius „Whitecaps“ klubas įmušė 13, 32, 54 ir 55 minutėmis, o 72-ąją minutę D.Valeri 11 metrų baudiniu rezultatą sušvelnino.