Tarp Čempionų lygos intrigų – galingas Rusijos klubo antausis „Bayern“ ekipai

„Bayern“ ir „Rostov“ rungtynės.<br>AP nuotr.
„Arsenal“ ir PSG mačas.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (22)

Nov 23, 2016, 8:05 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 6:28 AM

Trečiadienio Čempionų lygos batalijos prasidėjo sensacija. Elitinio Europos klubų turnyro debiutantė „Rostov“ komanda skėlė antausį galingajam Miuncheno „Bayern“ klubui. Rusijos komanda savo aikštėje 3:2 nugalėjo Vokietijos gigantus.

„Bayern“ komandai tai antroji nesėkmė iš eilės – savaitgalį komanda pralaimėjo rungtynes Vokietijos čempionate, kai 0:1 nusileido Dortmundo „Borussia“ ekipai.

„Bayern“ komanda šioje dvikovoje išsiveržė į priekį pirmoji. 35 minutę įmušė D.Costa, tačiau jau po 7 minučių įvarčiu atsakė S.Azmounas.

50-ąją minutę „Rostov“ po 11 metrų baudinio išsiveržė 2:1, tačiau po poros minučių J.Bernatas rezultatą išlygino.

Pergalę „Rostov“ klubui dovanojo Ch.Noboa smūgis. Šis įvartį įmušė 67 minutę.

Išnaudojo progą

Madrido „Atletico“ futbolininkams „Bayern“ suklupimas – nuostabi naujiena. „Atletico“ 2:0 nugalėjo Eindhoveno PSV ir į kitą etapą žengs iš pirmosios D grupės vietos.

„Atletico“ dabar turi 15 taškų ir vokiečiai šios komandos pavyti negali. „Bayern“ klubas irgi yra tikras dėl vietos kitame etape.

Kova dar nesibaigė

Londono „Arsenal“ futbolininkai buvo labai arti pirmosios vietos A grupėje, tačiau to dar reikės palaukti. Kai Marco Verratti įsimušė į savo vartus, „Arsenal“ aistruoliai jau galvojo apie pergalę, tačiau galiausiai „Paris Saint Germain“ rezultatą išlygino.

Londone rungtynės baigėsi 2:2. Komandos santykių neišsiaiškino ir pirmajame mače Paryžiuje – 1:1.

Šių rungtynių nugalėtojui būtų atitekusi A grupės pirmoji vieta, tačiau dabar komandos tai padaryti mėgins paskutiniame ture. Tiesa, lygiosios leido PSG klubui bent laikinai atsidurti pirmojoje vietoje.

PSG paskutiniame ture susitiks su Razgrado „Ludogorec“, o „Arsenal“ – su „Basel“ futbolininkais.

Tiek „Arsenal“, tiek PSG jau turi užtikrintas vietas kitame Čempionų lygos etape.

Dešimties žaidėjų dvikova

Manchester City“ futbolininkams iki aštuntfinalio pakako tik lygiųjų bei fakto, kad „Barcelona“ nepralaimėtų Glazgo „Celtic“ klubui. Katalonai savo darbą atliko užtikrintai, o štai „Manchester City“ ekipai reikėjo rimtai pavargti.

Josepo Guardiolos komanda išvykoje sužaidė 1:1 su Moenchengladbacho „Borussia“, o šias rungtynes abi komandos baigė dešimtiese.

51 minutę dėl antrosios geltonos kortelės aikštę paliko šeimininkų žaidėjas L.Stindlas, o 63 minutę aikštę turėjo palikti ir „Manchester City“ atstovas Fernandinho.

Įvarčius komandos įmušė dar pirmajame kėlinyje.

Čempionų lyga

A grupė

Londono „Arsenal“ – „Paris Saint Germain“ 2:2 (1:1). O.Giroud (45+1 – 11 m baudinys), M.Verratti (60 – į savo vartus)/ E.Cavani (18), Lucasas (77).

Razgrado „Ludogorec“ – „Basel“ 0:0.

„Arsenal“ ir PSG komandos taip ir neaišsiaiškino, kuri vertesnė pirmosios A grupės vietos. Abu klubai turi kelialapius į kitą etapą, o galutinės pozicijos paaiškės po paskutiniojo turo.

B grupė

Stambulo „Besiktas“ – „Benfica“ 3:3 (0:3). C.Tosunas (58), R.Quaresma (83 – 11 m baudinys), V.Aboubakaras (89)/ G.Guedesas (10), N.Semedo (25), L.Fejsa (31).

„Napoli“ – Kijevo „Dynamo“ 0:0.

Šioje grupėje yra nemažai klaustukų. Tiek „Benfica“, tiek „Besiktas“, tiek „Napoli“d ar gali patekti į kitą etapą.

Žaidime išsilaikyti galėjo ir Kijevo „Dynamo“, bet šiai komandai buvo būtina laimėti.

C grupė

Moenchengladbacho „Borussia“ – „Manchester City“ 1:1 (1:1). Raffaelis (23), D.Silva (45+1).

51 min. šeimininkų žaidėjas L.Stindlas gavo antrą geltoną kortelę.

63 min. svečių žaidėjas Fernandinho gavo antrą geltoną kortelę.

Glazgo „Celtic“ – „Barcelona“ 0:2 (0:1). L.Messi (24, 55 – 11 m baudinys).

„Barcelona“ futbolininkai į kitą etapą žengs iš pirmosios pozicijos. „Manchester City“ komandai užteko lygiųjų, kad patektų į kitą etapą.

D grupė

„Rostov“ – Miuncheno „Bayern“ 3:2 (1:1). S.Azmounas (44), D.Polozas (50 – 11 m baudinys), Ch.Noboa (67)/ D.Costa (35), J.Bernatas (52).

Madrido „Atletico“ – Eindhoveno PSV 2:0 (0:0). K.Gameiro (55), A.Griezmannas (66).

„Atletico“ į kitą etapą po „Bayern“ fiasko žengė iš pirmosios vietos. Vokietijos klubas – iš antrosios.