„Manchester City“ pirmoje Anglijos čempionato vietoje neužsibuvo

S.Aguero
S.Aguero

lrytas ir eurofootball.lt inf

Nov 26, 2016, 3:34 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 1:28 AM

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje įvyko pirmosios 13-ojo turo rungtynės –  iš viso penki mačai.

Pirmoji dvikova įvyko „Turf Moor“ stadione, kur susigrūmė savo žiūrovų palaikoma „Burnley“ su „Manchester City“. Pepo Guardiolos auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau sėkmingas Sergio Aguero žaidimas atvedė Mančesterio ekipą į svarbią pergalę.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje virė kieta kova. 14-ąją minutę šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį, kai iš tolimos distancijos puikų smūgį atliko Deanas Marney'us.

Po praleisto įvarčio svečiams teko aštrinti savo atakas varžovų baudos aikštelėje ir 37-ąją minutę buvo pasiektas išlyginamasis įvartis – po kampinio pasižymėjo Sergio Aguero.

„Burnley“ jau po pirmojo kėlinio neteko dviejų pagrindinių savo žaidėjų. Artėjant pirmosios 45 minutės į pabaigą šeimininkai dėl traumų buvo priversti pakeisti pirmojo įvarčio autorių D. Marney'ų ir islandą Johanną Gudmundssoną.

Antrajame kėlinyje „Manchester City“ buvo pranašesni už varžovus, tačiau daug įvarčių nepasiekė. 60-ąją minutę tiksliai kamuolį po Fernandinho perdavimo į varžovų vartus nukreipęs S. Aguero padėjo savo komandai pasiekti pergalę rezultatu 2:1.

S.Aguero 2016 metais „Premier“ lygoje pasižymėjo jau 27 įvarčiais – aštuoniais daugiau nei bet kuris kitas žaidėjas.

Per pastarąsias 34-erias rungtynes „Premier“ lygoje argentinietis įmušė 33 įvarčius. Jis jau yra įmušęs 29-nioms iš 30-ties „Premier“ lygos komandų, su kuriomis teko žaisti.

Pergalę iškovojęs „Manchester City“ klubas su 30 taškų laikinai pakilo į pirmąją vietą, tačiau „Liverpool“ išsstūmė šią ekipą žemiau. Mat “Liverpool“ namuose susigrūmė su „Sunderland“ vienuolike ir po pelnytų Divocko Origi ir Jameso Milnerio įvarčių džiaugėsi pergale rezultatu 2:0.

Neįtikėtinos rungtynės sužaistos Anglijos „Premier“ lygoje. 68 minutę „Swansea City“ prieš „Crystal Palace“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau per likusį laiką spėjo atsidurti ir besivejančios komandos kailyje. Galiausiai, per teisėjo pridėtą laiką pelniusi net du įvarčius, „Swansea City“ išplėšė fantastišką pergalę 5:4.

19 minutę Wilfriedas Zaha išvedė „Crystal Palace“ į priekį, tačiau ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui – Gylfi Sigurdssonas rezultatą išlygino 36 minutę.

Savo žodį po pertraukos tarė Leroy'us Feras, dviem įvarčiais (66 ir 68 minutėmis) priartinęs, atrodė, „Swansea City“ prie pergales 3:1.

Svečiai į tai atsakė trimis įvarčiais per 9 minutes. Jamesas Tomkinsas mušė 75 minutę, Jackas Corkas kamuolį į savus vartus nukreipė 82-ąją, o rezultatą Christianas Benteke persvėrė 84 minutę.

Vis dėlto paskutiniu mačo didvyriu tapo Fernando Llorente, pelnęs du įvarčius per teisėjo pridėtą laiką ir devynių įvarčių trileryje atnešęs 3 taškus „Swansea City“ ekipai.

„Swansea City“ tik antrą kartą „Premier“ lygoje sugebėjo pelnyti penkis įvarčius. Pirmą kartą tai padarė 2012 metais, kai 5:0 sutriuškino QPR.

„Leicester City“ ir „Middlesbrough“ (2:2), bei „Hull City“ ir „West Brom“ (1:1) pasidalijo po tašką.

Rezultatas:

„Burnley“ 1 – 2 „Man City“

14' [1 – 0] D. Marney 37' [1 – 1] S. Aguero 60' [1 – 2] S. Aguero

“Liverpool“ 2 – 0 „Sunderland“

75' [1 – 0] D. Origi 90+1' [2 – 0] J. Milner (11 m. baudinys)

“Swansea“ 5 – 4 „Crystal Palace“

19' [0 – 1] W. Zaha 36' [1 – 1] G. Sigurdsson 66' [2 – 1] L. Fer 68' [3 – 1] L. Fer 75' [3 – 2] J. Tomkins 82' [3 – 3] J. Cork (į savus vartus) 84' [3 – 4] C. Benteke 90+1' [4 – 4] F. Llorente 90+3' [5 – 4] F. Llorente

„Leicester“ 2 – 2 “Middlesbrough“

13' [0 – 1] A. Negredo 34' [1 – 1] R. Mahrez (11 m. baudinys) 71' [1 – 2] A. Negredo 90+4' [2 – 2] I. Slimani (11 m. baudinys)

„Hull City“ 1 – 1 “West Brom“

34' [0 – 1] G. McAuley 72' [1 – 1] M. Dawson