„Real“ Ispanijoje šiaip ne taip atėmė pergalę iš autsaiderio

Madrido „Real“ ekipa ir „Sporting Gijon“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

lrytas.lt ir eurofootball.lt inf

2016-11-26 19:49, atnaujinta 2017-04-17 01:18

Šeštadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse tęsiasi 13-as turas, kuriame buvo numatyti keturi mačai.

„Santiago Bernabeu“ stadione susitiko šį sezoną be pralaimėjimų žygiuojanti Madrido „Real“ ekipa ir „Sporting Gijon“. Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai turėjo sunkumų, tačiau išplėšė pergalę rezultatu 2:1 ir padidino atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų.

Rungtynių pradžia šeimininkams buvo itin sėkmingai – 5-ąją minutę Cristiano Ronaldo realizavo 11 metrų baudinį, o 18-ąją susitikimo minutę po puikaus Nacho perdavimo C. Ronaldo galva padidino pranašumą.

Įdomu tai, kad tai pirmas toks C.Ronaldo įvartis šį sezoną.

Portugalas šiais kalendoriniais metais yra įmušęs jau 50 įvarčių ir tapo pirmuoju futbolininku pasaulyje, kuris tai padarė šešerius metus iš eilės.

Vis dėlto 35-ąją minutę svečiams pavyko sumažinti atsilikimą ir taip sugrąžinti intrigą.

Madride pliaupė lietus, todėl abiem komandoms sunkiai sekėsi kontroliuoti kamuolį. 78-ąją minutę „Gijon“ turėjo idealą progą atimti taškus iš lyderių, tačiau Duje Copas nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Real“ iškovojo sunkią pergalę ir prieš „Barcą“ bent laikinam padidino pranašumą iki 7 taškų. Be to, Zinedine'as Zidane'as įsirašė į klubą istoriją – pakartojo Carlo Ancelotti nepralaimėtų rungtynių serija, kuri truko 31 susitikimą.

Kitoje dvikovoje „Malaga“ rungtynių pabaigoje sukūrė tikrą futbolo fiestą ir rezultatu 4:3 pranoko La Korunjos „Deportivo“.

Rezultatai:

„Real Madrid“ 2 – 1 „Sporting Gijon“

5' [1 – 0] C. Ronaldo (11 m. baudinys) 18' [2 – 0] C. Ronaldo 35' [2 – 1] D. Carmona 78' D. Cop („Gijon“) nerealizavo 11 m. baudinio

„Malaga“ 4 – 3 „Deportivo“

4' [0 – 1] C. Borges (11 m. baudinys) 21' [1 – 1] M. Santos (11 m. baudinys) 40' [2 – 1] S. Ramirez 56' [3 – 1] M. Santos 72' [3 – 2] F. Andone 81' [3 – 3] C. Borges 90+2' [4 – 3] P. Ontiveros

„Espanyol“ 3 – 0 „Leganes“

47' [1 – 0] G. Moreno 51' [2 – 0] P. Piatti 88' [3 – 0] P. Piatti „Sevilla“ 2 – 1 „Valencia“

53' [1 – 0] E. Garay (į savus vartus) 65' [1 – 1] Munir 75' [2 – 1] M. Pareja