„Genoa“ į „Juventus“ vartus įspyrė tris įvarčius.<br>Reuters/Scanpix nuotr.

eurofootball.lt ir lrytas.lt

Nov 27, 2016, 7:56 PM, atnaujinta Apr 17, 2017, 12:03 AM

Sekmadienį sužaisti dar penki „Serie A“ pirmenybių susitikimai.

Bent iki vakaro į trečiąją vietą pakilo Romos „Lazio“. Sostinės futbolininkai svečiuose 1:0 palaužė „Palermo“, o vienintelio įvarčio autoriumi po Dušano Bastos perdavimo tapo Sergejus Milinkovičius-Savičius.

Pergalę taip pat iškovojo laipteliu žemiau esanti Bergamo „Atalanta“ ekipa, taip pat išvykoje 2:0 nugalėjusi „Bologna“. Čia svečius į pergalę atvedė tikslūs Andrea Masiello bei Jasmino Kurtičiaus smūgiai.

Tuo tarpu turnyrinės lentelės lyderis Turino „Juventus“ patyrė visišką šoką, Genujoje pralaimėjęs 1:3. Šio miesto ekipos snaiperis Giovanni Simeone pelnė dublį dar pirmojo kėlinio pradžioje, o Alexas Sandro į savus vartus įsimušė nesužaidus nė pusvalandžio.

Tai buvo blogiausias pirmasis „bianconeri“ kėlinys per dešimt metų ir jis lėmė, jog 82-ąją minutę Miralemo Pjaničiaus įmuštas įvartis dvikovos baigties nepakeitė.

Massimiliano Allegri auklėtiniai antrąją vietą užimantiems „Milan“ futbolininkams leido priartėti iki keturių taškų. Tą patį šįvakar galės padaryti ir „Roma“.