Karaliaus taurė: po pragariškos dramos „Barcelona“ žengė į finalą

Šiurkštaus elgesio epizodai, trys raudonos kortelės, neįmuštas baudinys, neįskaitytas įvartis ir begalės emocijų – Ispanijos Karaliaus taurės pusfinalio rungtynės antradienį futbolo gurmanams dovanojo nuostabų patiekalą. Pergalės šampaną laistė katalonai.

„Barcelona“ ir „Atletico“ rungtynės.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (16)

Feb 7, 2017, 10:55 PM, atnaujinta Apr 10, 2017, 1:19 PM

Barcelona“ futbolininkai savo aikštėje neleido Madrido „Atletico“ ekipai realizuoti taktinių gudrybių. Po pergalės pirmosiose rungtynėse 2:1 Madride, Luiso Enrique futbolininkai namuose tradiciškai daug atakavo, tačiau kai kuriuos išpuolius užgožė žaidėjų dramos.

Antrosiose pusfinalio rungtynėse „Atletico“ sirgaliai išgyveno tikrą pragarą, o galiausiai – ir nusivylimą. Rungtynės baigėsi 1:1 ir, nepaisant lygiųjų, „Barcelona“ futbolininkai beveik 68 tūkstančių sirgalių akivaizdoje džiaugėsi patekimu į „Copa del Rey“ finalą.

„Barcelona“ šiose rungtynėse pirmavo nuo 43 minutės, kai įvartį įmušė Luisas Suarezas.

„Atletico“ strategas Diego Simeone per pertrauką nusprendė imtis rimtų pokyčių. 48-49 minutėmis jis N.Gaitaną ir D.Godiną pakeitė į A.Correa bei Lucasą.

57 minutę „Atletico“ nusišypsojo sėkmė, kai S.Roberto už grubų žaidimą gavo antrą geltoną kortelę.

Tačiau D.Simeone norėjo progreso priekyje, tad F.Torresą pakeitė į K.Gameiro.

Bet greitai ir svečiai prarado žaidėją. 69 minutę „Atletico“ strategas griebėsi už galvos – antrąją geltoną kortelę gavo Y.Carrasco.

Bet tai nesulaikė „Atletico“ klubo nuo progų.

80 minutę Gerardas Pique sužaidė labai nerangiai ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį į „Barcelona“ vartus.

Čia laimė nusišypsojo šeimininkams, nes K.Gameiro nesugebėjo įmušti. Dėmę nuo savo vardo jis kiek nuvalė po trijų minučių, kai sugebėjo išlyginti rezultatą.

„Atletico“ komanda dar nebuvo spėjusi nurimti po įmušto įvarčio, kai L.Suarezas puolė džiaugtis tiksliu savo smūgiu, bet tai truko vos akimirką.

Teisėjas fiksavo nuošalę ir neįskaitė įvarčio, o L.Suarezas neslėpė pykčio.

„Atletico“ komanda dar mėgino surasti spragų „Barcelona“ futbolininkų gynyboje, tačiau L.Enrique kariaunai pavyko atsilaikyti, nors daugiau emocijų išvengti nepavyko.

90 minutę iš aikštės buvo išvarytas ir L.Suarezas. Šis per tris minutes sugebėjo gauti dvi geltonas korteles.

Finale „Barcelona“ dar neturi varžovo. Vasario 8 dieną paaiškės, ar su Ispanijos gigantu kovos Vigo „Celta“, ar „Alaves“ komanda. Abu klubai vasario 2 dieną pirmosiose rungtynėse sužaidė 0:0.

„Celta“ klubas ketvirtfinalyje sugebėjo bendru rezultatu 4:3 pašalinti Madrido „Real“ ekipą.