„Barcelona“ vos išsigelbėjo su viena iš prasčiausių „La Liga“ komandų

„Barcelona“ išgelbėjo du L.Messi įvarčiai<br>AFP nuotr.

lrytas.lt ir eurofootball.lt inf

Feb 19, 2017, 10:45 PM, atnaujinta Apr 9, 2017, 6:34 PM

Sekmadienį Ispanijos futbolo svarbiausiose dienos rungtynėse „Barcelona“ savo žiūrovų akivaizdoje vos neprisižaidė su vieną iš prasčiausių „La Liga“ komandų „Leganes“. Tik rungtynių pabaigoje teisėjo paskirtas 11 metrų baudinys išgelbėjo „Barca“ nuo lygiųjų – katalonai šventė pergalę rezultatu 2:1.

4-ąją minutę Lionelis Messi po puikaus Luiso Suarezo perdavimo išvedė šeimininkus į priekį, tačiau vėliau „Leganes“ demonstravo agresyvų žaidimą ir kovojo dėl lygiųjų.

71-ąją minutę svečiams pavyko pasiekti savo tikslą – po prarasto Sergio Roberto perdavimo Unai Lopezas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Katalonai nebeturėjo kur trauktis, tačiau itin pavojingų progų šeimininkams sukurti nepavyko. Vis dėlto artėjant rungtynėms į pabaigą Neymaras išprovokavo pražangą baudos aikštelėje ir į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį sėkmingai realizavo L. Messi ir išplėšė sunkią pergalę savo komandai.

Po išsigelbėjimo „Barca“ išlaiko taško atsilikimą nuo Madrido „Real“, tačiau pastarieji dar turės šansą pranašumą padidinti iki 7 taškų.

Rezultatai:

„Real Sociedad“ 0 – 1 “Villarreal“

90+4' [0 – 1] S. Castillejo    „Valencia“ 2 – 0 „Athletic“

13' [1 – 0] Nani 45+1' [2 – 0] S. Zaza

„Celta“ 3 – 0 „Osasuna“

23' [1 – 0] P. Sisto 87' [2 – 0] Jozabed 89' [3 – 0] I. Aspas

„Barcelona“ 2 – 1 „Leganes“

4' [1 – 0] L. Messi 71' [1 – 1] U. Lopez 89' [2 – 1] L. Messi (11 m, baudinys)