„Leipzig“ pasinaudojo šansu vytis „Bayern“

„Leipzig“ žaidėjas Timo Werneris<br>AFP nuotr.

2017-02-19 21:44, atnaujinta 2017-04-09 18:34

Vokietijos Bundeslygos pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės dvejos 21-ojo turo rungtynės.

Mionchengladbacho „Borussia“ namuose kovojo su lygos išsišokeliu „Leipzig“ klubu. Antroje vietoje žygiuojantys lygos naujokai rezultatu 2:1 nukovė šeimininkus.

31-ąją minutę Emilis Forsbergas išvedė svečius į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje Thorganas Hazardas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau belgui nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

55-ąją minutę „Leipzig“ žaidėjas Timo Werneris pranašumą padidino iki dviejų įvarčių, 81-ąją minutę šeimininkai pasiekė įvartį, tačiau jis didesnės reikšmės rungtynėms nebeturėjo.

„Leipzig“ pasinaudojo Miuncheno „Bayern“ lygiosiomis ir atsilikimą nuo lyderių sumažino iki 5 taškų.

Kitose rungtynėse „Koln“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ išsiskyrė lygiosiomis rezultatu 1:1.