Pyragą per rungtynes žiaumojęs vartininkas – lažybų skandale, jau paliko komandą

„Sutton United“ ekipą paliko žaibiškai išgarsėjęs vartininkas Wayne'as Shaw. Anglas per FA taurės rungtynes su Londono „Arsenal“ dar nesibaigus rungtynėms pradėjo valgyti mėsos pyragą, taip atkreipdamas ne tik žiniasklaidos dėmesį.

W.Shaw pateko į lažybų komisijos akiratį.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Feb 22, 2017, 8:08 AM, atnaujinta Apr 9, 2017, 2:49 PM

Dėl šio incidento tyrimą pradėjo ir lažybų komisija. Bėda tame, kad viena lažybų bendrovė siūlė lažintis iš to, ar W.Shaw rungtynių metu pradės valgyti. Vartininkas jau pripažino, kad žinojo apie šį statymą.

Lažybų bendrovė siūlė nemažą laimėjimą, jeigu W.Shaw kažką suvalgys – pastatę 10 eurų būtumėte atsiėmę jau 80.

45-erių W.Shaw pyragą valgyti pradėjo artėjant mačui pabaigos link – 82-ąją minutę. Jo ekipa rungtynes pralaimėjo 0:2.

Daugiau nei 120 kilogramų sveriantis vartininkas pasibaigus rungtynėms neslėpė, žinojęs apie lažybas, tačiau teigė, kad pyragą valgė vien tam, kad pralinksmintų sirgalius.

„Keli sirgaliai manęs klausė, kas vyksta su lažybomis dėl manęs ir pyrago valgymo. Sakiau, kad prieš tai apie tai nieko negirdėjau. Visą dieną nieko nevalgiau, todėl pamaniau, kad galiu pralinksminti žiūrovus. Juk jau buvome išnaudoję visus keitimus ir atsilikome 0:2.

Pyragą gavau virtuvėje per rungtynių pertrauką. Viduje buvo mėsa ir bulvės“, – žurnalistams pasakojo istorijos herojus.

„Manau, kad keli mano draugai ir sirgaliai lažinosi dėl to. Bet dariau tai dėl prisiminų. Aišku, kartu tai buvo proga jiems atgauti pinigus už bilietus“, – tęsė jis.