Sutriuškintas Žydrūnas Karčemarskas nepateko į Europos lygos aštuntfinalį, „Tottenham“ patyrė fiasko

87-ąją minutę dar vieną įvartį pridėjo K.Ansarifardas.

Ž.Karčemarskas.<br>M.Kulbio nuotr.

BNS

Feb 23, 2017, 10:57 PM, atnaujinta Apr 9, 2017, 4:46 AM

Ž.Karčemarskas Ankaros klubo vartus gynė visų rungtynių metu. Pirmajame kėlinyje lietuvis darbo praktiškai neturėjo – „Olympiakos“ nė karto nesmūgiavo į vartų plotą.

Tačiau antrojo kėlinio pradžia šeimininkams susiklostė nesėkmingai. Jau 47-ąją minutę Pirėjo ekipa išsiveržė į priekį pirmuoju smūgiu į vartų plotą. Įvartį įmušė iranietis Karimas Ansarifardas.

70-ąją minutę graikai padvigubino pranašumą po Tariko Elyounoussi įvarčio.

Pirmosios komandų šešioliktfinalio rungtynės Graikijoje baigėsi lygiosiomis 0:0.

Pastarąjį kartą Pirėjo klubas Europos lygos aštuntfinalyje žaidė 2011/12 metų sezone.

Fiasko patyrė vienas galingiausių Anglijos klubų – „Tottenham“ 2:2 sužaidė su „Gent“ klubu ir pralaimėjo bendru rezultatu 2:3.

Mačą Belgijoje prieš savaitę šeimininkai laimėjo 1:0.

Anglai namie jau 10-ąją minutę išsiveržė į priekį po Christiano Erikseno įvarčio, bet 20-ąją Harry Kane'as įsimušė į savus vartus.

Maža to, 40-ąją minutę už grubų poelgį pašalintas Dele Ali, tad „Tottenham“ liko dešimtiese.

Nepaisant to, 61-ąją minutę Victoro Wanyamos įvartis sugrąžino persvarą anglams, bet 82-ąją minutę Jeremy Perbet lygino rezultatą ir sukūrė sensaciją.

Aštuntfinalio burtai bus ištraukti penktadienį Šveicarijoje.