„Juventus“ tik 11 metrų baudinio dėka palaužė „Milan“

„Juventus“ įveikė „Milan“<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Mar 10, 2017, 11:24 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 5:26 AM

Italijos futbolo čempionato lyderis, Turino „Juventus“ klubas, penktadienio vakarą 28-ojo turo rungtynėse namuose 2:1 (1:1) palaužė „Milan“ ekipą ir turnyro lentelės viršuje persvarą nuo artimiausio persekiotojo, „Roma“ klubo, padidino iki 11-os taškų,

Pirmąjį mačo įvartį 30-ąją minutę pelnė „Juventus“ gynėjas Mehdi Benatia, o dar antrajame kėlinyje (43 min.) įvarčiu atsakė Carlosas Bacca.

Trečiąją pridėto laiko minutę iš aikštės už antrąją geltoną kortelę buvo išvarytas „Milan“ žaidėjas Jose Sosa.

Šeštąją pridėto laiko minutę už žaidimą ranką paskirtas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Paulo Dybala, išplėšdamas šeimininkams 23-ąją pergalę šį sezoną.