„Napoli“ ir „Inter“ šventė užtikrintas pergales Italijos čempionate

„Napoli“ sunkumų neturėjo<br>AFP/Scanpix

2017-03-12 17:31, atnaujinta 2017-04-08 03:05

Sekmadienį Italijos futbolo lyga netikėtumų nepateikė – pergalėmis džiaugėsi favoritai. „Napoli“ namuose 3:0 nugalėjo „Crotone“ ekipą, o „Inter“ net 7:1 sutriuškino „Atalanta“ žaidėjus.

Šią savaitę nesėkmingai pradėjusi ir Čempionų lygoje Madrido „Real“ klubui nusileidusi „Napoli“ komanda vietiniame fronte sunkumų neturėjo.

Jiems jau 32-ąją minutę pirmąjį įvartį pelnė Lorenzo Insigne, o po ilgosios pertraukos dar vieną taiklų smūgį nuo vienuolikos metrų žymos pridėjo ir puolėjas Driesas Mertensas.

Po kelių minučių dar kartą pasižymėjo L. Insigne, tad varžovams šansų išsigelbėti nebeliko.

Po pergalės „Napoli“ žengia antroje turnyro lentelės vietoje, tačiau nuo lyderių „Juventus“ atsilieka net dešimčia taškų.

„Inter“ šiuo metu rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje.