Po euforijos Europoje – netikėta „Barcelona“ nesėkmė vietiniame fronte

L. Suarezas pasižymėjo įvarčiu<br>AFP/Scanpix

Mar 12, 2017, 6:10 PM, atnaujinta Apr 8, 2017, 3:05 AM

Sekmadienį vykusiose Ispanijos futbolo čempionato rungtynėse užfiksuotas netikėtas rezultatas – šią savaitę Čempionų lygoje sublizgėjusi „Barcelona“ rezultatu 1:2 krito prieš lygos vidutiniokę „Deportivo“.

Pirmasis įvartis į katalonų ginamus vartus krito prieš pat ilgąją pertrauką – 40 minutę tikslų smūgį atliko varžovų puolėjas Joselu.

Nors antra mačo pusė „Barcelonai“ buvo kiek sėkmingesnė ir 46 minutę Louisas Suarezas išlygino rezultatą, tačiau po dvidešimties minučių „Deportivo“ pasižymėjo dar kartą – įvartį pelnė Alexas Bergantino.

Nors katalonai dar bandė spausti varžovus ir iš viso kamuolį kontroliavo net 71 proc. laiko bei atliko 15 smūgių link vartų, jiems teko pripažinti pralaimėjimą.

Kitame susitikime Madrido „Real“ 2:1 nukovė „Betis“ ekipą (nugalėtojams įvarčius pelnė Cristiano Ronaldo bei Sergio Ramosas) ir taip nustūmė „Barceloną“ į antrąją turnyro lentelės vietą. Tiesa, Madrido ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.