Smūgis Pepui Guardiolai: „Monaco“ iš Čempionų lygos išspyrė „Manchester City“ ekipą

„Monaco“ ir „Manchester City“ rungtynių akimirkos.<br>AP nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (18)

Mar 15, 2017, 7:40 PM, atnaujinta Apr 7, 2017, 10:23 PM

UEFA Čempionų lygoje trečiadienį pasibaigė aštuntfinalio etapas, po kurio tapo aiškios visos aštuonios ekipos, kurios tęs kovą dėl taurės. Paskutinius bilietus pelnė „Monaco“ ir Madrido „Atletico“ komandos.

„Atletico“ 0:0 sužaidė su Leverkuzeno „Bayer“ ir to užteko, nes svečiuose ispanai buvo iškovoję užtikrintą pergalę 4:2.

Tuo tarpu Prancūzijoje vyko daug įdomesnė kova tarp „Monaco“ ir Pepos Guardiolos treniruojamos „Manchester City“ – rungtynes 3:1 laimėjo prancūzai ir išmetė Anglijos milijonierius.

„Monaco“ pradėjo dominuoti nuo rungtynių pradžios – jau 8-ąją minutę pasižymėjo 18-metis Kylianas Mbappe. Jis atsidūrė arti vartų, kai baudos aikštelėje kilo sumaištis, o sulaukęs komandos draugo perdavimo kyštelėjo koją ir nuginklavo varžovų vartininką.

Reikiamą persvarą Prancūzijos čempionai įgijo įpusėjus pirmam kėliniui – 29-ąją minutę įvartį pelnė Fabinho, kai taip pat sulaukė puikaus perdavimo į baudos aikštelę.

Per pirmą kėlinį „Manchester City“ nesugebėjo nė karto smūgiuoti į vartus, kai varžovai tą darė šešiskart.

Vaizdas ėmė keistis antrajame kėlinyje – anglai suaktyvino puolimą, kelis puikius šansus turėjo Sergio Aguero.

Galiausiai jų pastangos virtu itin svarbiu įvarčiu – po Raheemo Sterlingo smūgio, kurį atrėmė „Monaco“ vartininkas, kamuolys nukrito prie Leroy'aus Sane kojų ir 71-ąją minutę jis gelbėjo „Manchester City“ sezoną Čempionų lygoje.

Tačiau anglai ilgai nedžiūgavo – vos po šešių minučių „Monaco“ susigrąžino reikiamą persvarą. Thomas Lemaras po baudos smūgio atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur kamuolį surado ir galva į vartus nukreipė Tiemoue Bakayoko – 3:1.

Vietą ketvirtfinalyje jau anksčiau buvo užsitikrinę Miuncheno „Bayern“, Madrido „Real“, „Barcelona“, Turino „Juventus“, Dortmundo „Borussia“ ir „Leicester City“ klubai.

Trečiadienio rungtynių rezultatai:

„Monaco“ – „Manchester City“ 3:1. Kylianas Mbappe (8 min.), Fabinho (29 min.), Tiemoue Bakayoko (77 min.)/Leroy Sane (71 min.)

„Atletico“ – „Bayer“ 0:0.