Anglijoje – istorinė „Manchester United“ pergalė ir apgailėtina vartininko klaida

Mančesterio komanda pasiekė pergalę.<br>AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

lrytas.lt ir BNS inf.

2017-03-19 15:03, atnaujinta 2017-04-07 17:07

Manchester United“ futbolininkai Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse pasiekė pergalę, leidusią pakilti į penktąją vietą. Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje 3:1 įveikė „Middlesbrough“, likusią priešpaskutinėje, 19-oje vietoje.

Ši pergalė buvo 600-oji „ManUtd“ per visą „Premier“ lygos istoriją. Jokiam klubui dar nepavyko to pasiekti.

Mančesterio klubas į priekį išsiveržė 30-ąją minutę, kai įvartį pelnė Marouane'as Fellaini.  62-ąją minutę persvarą padvigubino Jesse Lingardas.

77-ąją minutę rezultatą buvo sušvelninęs Rudy Gestede'as, bet baigiantis mačo laikui galutinį tašką padėjo Antonio Valencia.

Jis pelnė įvartį po nedovanotinos vartininko Victoro Valdeso klaidos – išmušti kamuolį iš baudos aikštelės norėjęs V.Valdesas paslydo, nukrito, o A.Valenciai beliko įmušti lengvą įvartį.

Lygos grandų „Manchester City“ ir „Liverpool“ akistata „Etihad“ stadione baigėsi lygiosiomis 1:1.

Svečiai iš Liverpulio pirmieji įmušė įvartį. 51 minutę Jamesas Milneris realizavo 11 metrų baudinį, tačiau Sergio Aguero 69 minutę išlygino rezultatą.

„Manchester City“ su 57 taškais lieka trečioje pozicijoje, o tašku mažiau turintis „Liverpool“ žengia laipteliu žemiau.

Į antrą vietą (59 taškai) pakilo pergalę iškovojęs „Tottenham“ klubas, kuris rezultatu 2:1 palaužė „Southampton“ pasipriešinimą.

Christianas Eriksenas tiksliu smūgiu pasižymėjo 14 minutę, Dele Ali 33 minutę rezultatą padidino nuo 11 metrų žymos.

52 minutę rezultatą sušvelnino Jamesas Ward-Prowse'as.

Tai 10-toji iš eilės „Tottenham“ pergalė savo aikštėje „Premier“ lygoje. Nepralaimėtų rungtynių seriją namuose Šiaurės Londono klubas pratęsė iki 15-likos.