Pergalę išplėšusi Škotija nustūmė Lietuvą į priešpaskutinę grupės vietą

Škotija iškovojo sunkią pergalę<br>AFP/Scanpix nuotr.
Rungtynių akimirka<br>AFP/Scanpix

2017-03-26 21:12, atnaujinta 2017-04-07 03:48

2018-ųjų metų pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynėse favoritai šventė skirtingas pergales  - Vokiečiai su varžovais susitvarkė nesunkiai, o Škotija nuo lygiųjų išsigelbėjo tik paskutinėmis minutėmis.

Vokiečiai svečiuose 4-1 įveikė Azerbaidžano ekipą – nugalėjams du taiklius smūgius atliko Andre Schurrle, po vieną pridėjo Mario Gomezas ir Thomas Mulleris.

Azerbaidžano komandai paguodos įvartį pelnė 32-ąją minutę pasižymėjęs Dimitrijus Nazarovas.

Kitose rungtynėse dar rezultatyvesnę pergalę šventė neseniai lietuvius draugiškose rungtynėse įveikę čekai. Jie San Marino ekipą sutriuškino net 6:0.

Tuo tarpu Armėnijos ir Kazchstano rungtynėse užfiksuotas kuklesnis rezultatas – susitikimą 2:0 laimėjo armėnai, o raudoną kortelę užsidirbusi Kazachstano ekipa rungtynes baigė mažumoje.

Kiek vėliau vykusiuose mačuose didelių staigmenų taip pat neužfiksuota: Malta 1-3 nusileido Slovakijai bei toliau žengia paskutinėje F grupės vietoje, lenkai 2:1 nukovė Juodkalnijos futbolininkus, o Škotija tik po atkaklios kovos palaužė Slovėnus.

Po šio etapo Lietuva F grupėje rikiuojasi priešpaskutinė ir turi dviem taškais mažiau nei ketvirtoje pozicijoje žengiantys škotai.