Ispanijos čempionate – sunki „Valencia“ pergalė

C.Soleris išplėšė pergalę<br>AFP/Scanpix nuotr.

Apr 7, 2017, 1:00 AM, atnaujinta Apr 13, 2017, 10:19 PM

Ketvirtadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate po atkaklios kovos pergalę šventė lygos vidutiniokus „Celta“ 3-2 įveikusi „Valencia“.

Permainingose rungtynėse pranašumą pirmiausiai įgijo būtent svečiai, kurie jau 16-ąją minutę atliko tikslų smūgį į „Valencia“ vartus. Visgi šeimininkai iki ilgosios pertraukos rezultatą sugebėjo išlyginti.

Antrajame kėlinyje Valensijos komandą į priekį 2:1 išvedė jaunasis Muniras El Haddadi, bet mačui einant į pabaigą 11 metrų baudinį realizavo „Celta“ futbolininkas Iago Aspasas.

Tik 86-ąją minutę Carlosas Soleris išgelbėjo savo ekipą ir „Valencia“ iškovojo sunkią pergalę.

Po šio mačo „Valencia“ pakilo į 12-ąją poziciją, o „Celta“ rikiuojasi 10-a.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse „Eibar“ rezultatu 3-1 pranoko „Las Palmas“ komandą.