Berlyno „Hertha“ po pergalės Vokietijoje pakilo į penktąją vietą

„Hertha“ šventė pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Apr 9, 2017, 10:40 PM, atnaujinta Apr 14, 2017, 3:04 AM

Vokietijos futbolo pirmenybėse sekmadienį sužaistos dvejos rungtynės. Pergalę šventė Berlyno „Hertha“, kuri 2:0 įveikė „Augsburg“ ekipą ir pakilo į penktą vietą. Tuo tarpu „Augsburg“ liko priešpaskutiniai, devyniolikti.

Nugalėtojas išsisprendė mačo pradžioje – 17-ąją minutę pasižymėjo Johnas Brooksas, 37-ąją Valentinas Stockeris.

Kitose rungtynėse tarp „Ingolstadt“ ir „Darmstadt“ parodytos dvi raudonos kortelės ir pelnyti penki įvarčiai – pergalę 3:2 išplėšė „Ingolstadt“.

Pascalis Grossas juos išvedė 19-ąją minutę į priekį, bet varžovai netruko panaikinti šį atsilikimą – du įvarčius pelnė Mario Vrančičius (33 ir 39 min.).

„Ingolstadt“ klubui pergalę išplėšė Almongo Coheno (68 min.) ir Markuso Suttnerio (72 min.) įvarčiai.

87-ąją mintuę abi komandos neteko po žaidėją – už nesportinį elgesį išvaryti Romainas Bregerie ir Antonio-Mirko Colakas.