Nukeltose Čempionų lygos rungtynėse Dortmunde – karšta „Monaco“ klubo pergalė

„Monaco“ futbolininkai pasiekė labai svarbią pergalę UEFA Čempionų lygos pirmajame ketvirtfinalio susitikime – išvykoje žaidusi Prancūzijos komanda 3:2 (2:0) parklupdė Dortmundo „Borussia“ klubą.

Rungtynių akimirkos.<br>Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (11)

Apr 12, 2017, 9:37 PM, atnaujinta Apr 14, 2017, 7:26 AM

Šios rungtynės turėjo įvykti antradienį, tačiau dar prieš rungtynes iš viešbučio į stadioną pajudėjus „Borussia“ autobusui nugriaudėjo trys sprogimai.

Per juos buvo sužeistas ispanų gynėjas Marcas Bartra. Jo sužeidimai nebuvo rimti. Rungtynės buvo atšauktos ir perkeltos į trečiadienį.

„Monaco“ greičiau atsigavo po šio sukrėtimo – jau 19-ąją minutę Kylianas Mbappe pelnė įvartį ir išvedė svečius į priekį.

Šeimininkų padėtis dar labiau pablogėjo 35-ąją minutę, kai į savo vartus kamuolį nukreipė „Borussia“ saugas Svenas Benderis.

57-ąją rungtynių minutę „Borussia“ surengė fantastišką ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Ousmane Dembele.

Vokiečiai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau sulaukė dar vieno skaudaus smūgio – 79-ąją minutę K.Mbappe perėmė kamuolį iš varžovų ir meistriškai nuginklavo vartininką.

„Borussia“ pasileido į dar aštresnes atakas – 84-ąją minutę rezultatą švelnino Shinji Kagawa. Daugiau šeimininkai nieko pakeisti nesugebėjo ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu.