Jėgas taupantis Madrido „Real“ vos nesumokėjo lygiosiomis, „Barcelona“ irgi strigo

Antrasis Isco įvartis lėmė „Real“ pergalę.<br>AP nuotr.

Apr 15, 2017, 8:28 PM, atnaujinta Apr 21, 2017, 4:00 PM

Ispanijos futbolo čempionato 32-ojo turo rungtynėse sekmadienį lyderis Madrido „Real“ tik po paskutinę minutę įmušto įvarčio svečiuose 3:2 palaužė Chichono „Sporting“ ekipą ir kovoje dėl pirmojo per penkerius metus „Primera“ lygos titulo tebeturi 6 taškų vertės pranašumą prieš maču daugiau žaidusią „Barcelona“.

Kitame ture įvyksianti „El Clasico“ dvikova gali būti lemtinga.

Čempionų lygos ketvirtfinalio revanšui su Miuncheno „Bayern“ jėgas taupantys madridiečiai mačui neregistravo daugelio pagrindinių žaidėjų, įskaitant puolėjus Cristiano Ronaldo ir Karimą Benzemą.

„Real“ pergalę lėmė saugo Isco įvartis 90-ąją min. – šis ispanas prieš tai lygino rezultatą 17-ąją min. Pirmąjį įvartį 14-ąją min. įmušė Duje Copas, o 50-ąją min. šeimininkus į priekį vėl išvedė Mikelis Vesga. Rezultatas tapo lygus 59-ąją min. po Alvaro Moratos smūgio.

Namie žaidusi „Barcelona“ irgi 3:2 įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“. Lionelis Messi pelnė du greitus įvarčius (17 ir 37 min.), bet 42-ąją Samuelis Umtiti įsimušė sau.

Tuoj pat Francisco Alcaceras atstatė dviejų įvarčių persvarą, bet dar iki pertraukos Xabieras Prieto sušvelnino rezultatą – 3:2. Po tokio audringo kėlinio antrajame buvo daug ramiau ir rezultatas nepasikeitė.