Vokietijoje „Bayern“ ir vėl nelaimėjo – tenkinosi lygiosiomis

Bavarai antrajame kėlinyje spaudė savo varžovus ir 73-ąją minutę Thiago vėl lygino rezultatą<br>AP nuotr.

lrytas ir eurofootball.lt inf

Apr 22, 2017, 7:53 PM, atnaujinta Apr 25, 2017, 10:05 PM

Vokietijoje sužaistos penkerios „Bundesliga“ pirmenybių 30-ojo turo rungtynės.

Po skaudžių UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynių Miuncheno „Bayern“ namuose susikovė su „Mainz“ klubu. Carlo Ancelotti auklėtiniai galėjo stipriai priartėti prie čempionų titulo užsitikrinimo, tačiau su varžovais sužaista lygiosiomis 2:2.

3-ąją minutę „Mainz“ į priekį išvedė Bojanas Krkičius, tačiau jau 16-ąją minutę Arjenas Robbenas rezultatą išlygino. Vis dėlto „Mainz“ dar iki pirmojo kėlinio pabaigos sugebėjo vėl įsiveržti į priekį – 40-ąją minutę pasižymėta nuo 11 metrų žymos.

Bavarai antrajame kėlinyje spaudė savo varžovus ir 73-ąją minutę Thiago vėl lygino rezultatą. Per likusį laiką svečiams pavyko atlaikyti „Bayern“ spaudimą ir pasiekti rezultatyvias lygiąsias.

Antroje vietoje esantis „Leipzig“ sekmadienį turės galimybę sumažinti atsilikimą nuo „Bayern“ iki 6 taškų. Tuo tarpu iki pačių pirmenybių pabaigos bus likę žaisti keturi turai.

Dortmundo „Borussia“ šeštadienį išvykoje 3:2 įveikė Monchengladbacho „Borussia“.

Svečiai pirmavo po 10 minutę Marco Reuso įmušto 11 metrų baudinio, tačiau Larsas Stindlas 43-ąją minutę rezultatą išlygino, o Marcelas Schmelzeris tik prasidėjus antrajame kėliniui įvarčiu į savus vartus suteikė pranašumą „Gladbach“.

Vis dėlto Pierre'as Emeryckas-Aubameyangas įmušė įvartį 59-ąją minutę, o Raphaelis Guerreiro išplėšė pergalę smūgiu galva 87-ąją minutę.

Po šios pergalės „Borussia“ su 56 taškais pakilo į trečiąją vietą, tačiau nuo antroje esančios „Red Bull“ atsilieka 5 taškais ir yra sužaidusi maču daugiau.

Kitose rungtynėse pergales pasiekė Frankfurto „Eintracht“, „Darmstadt“, Berlyno „Hertha“ ir Brėmeno „Werder“.