„Napoli“ ir „Milan“ prarado taškus, o „Lazio“ į „Palermo“ vartus įmušė šešis įvarčius

AFP/Scanpix nuotr.<br>„Lazio“ penkis įvarčius pelnė dar pirmame kėlinyje.

eurofootball.lt

Apr 23, 2017, 9:05 PM, atnaujinta Apr 26, 2017, 12:19 AM

Vakar 33-asis Italijos čempionato turas prasidėjo su trenksmu, tačiau šiandien žaidusios komandos nebuvo linkusios mažinti apsukų.

Taikiai 2:2 susitikimą baigė „Sassuolo“ ir „Napoli“ ekipos. Pirmasis kėlinys tarp vyko ramiai, tačiau antrojo pradžioje, pasižymėjus Driesui Mertensui, prasidėjo tikra kova.

Neilgai trukus suklydo Marekas Hamšikas ir po Domenico Berardi įvarčio rezultatas tapo lygus, bet Maurizio Sarri auklėtiniai vėl ėmė bombarduoti varžovų vartus. Į skersinį sugebėjo pataikyti Mertensas bei Lorenzo Insigne.

Šie pavojingai bandymai iki tikslaus smūgio neprivedė, o 80-ąją minutę pasižymėjo „Sassuolo“ saugas Luca Mazzitelli. Galiausiai, „Napoli“ komandą teko gelbėti po keitimo pasirodžiusiam Arkadiuszui Milikui, kurio dėka pavyko pelnyti bent tašką.

Tai – puikios žinios „Roma“ klubui, rytoj galinčiam dar labiau įsitvirtinti antrojoje pozicijoje.

Netikėtą pralaimėjimą namie patyrė „Milan“ futbolininkai, 1:2 nusileidę „Empoli“. Svečius pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išvedė Levanas Mchedlidze. 59-ąją minutę puikų šansą išlyginti rezultatą turo Suso, tačiau jam nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio.

Tuo pasinaudoję varžovai savo persvarą padvigubino – antrojo įvarčio autoriumi tapo Mame Baba Thiamas. Šis smūgis, kaip paaiškėjo vėliau, tapo lemtingas, nes „rossoneri“ gretose dar spėjo pasižymėti Gianluca Lapadula.

Savo varžovą „Palermo“ tiesiog sudaužė ketvirtąją vietą užimantis Romos „Lazio“, pergalę iškovojęs net 6:1. Po Ciro Immobile dublio jau dešimtąją minutę rezultatas buvo 2:0, o kėliniui vos įpusėjus Balde Keita savo sąskaitoje turėjo „hat-tricką“. Šis snaiperis per šešias minutes pelnė tiek pat įvarčių, kiek iki šiol buvo įmušęs per visus 2017 metus.

Po pertraukos du paguodos įvarčius Palermo ekipai pelnė Andrea Rispoli, bet galiausiai „Lazio“ pergalę įtvirtino Luca Crecco.