Cristiano Ronaldo neįmušė baudinio, bet „Real" išplėšė pergalę

Ispanijos „Primera" lygos 35-ame ture Madrido „Real" futbolininkai turėjo vargo su „Valencia" ekipa ir tik paskutinėmis susitikimo minutėmis rezultatą persvėrę į savo pusę nugalėjo 2:1.

Pergalingą įvartį pelnė Marcelo.<br> AFP/Scanpix

2017-04-29 19:33, atnaujinta 2017-04-29 23:45

Susitikime „Real" įvarčių sąskaitą jau 27-ą minutę atidarė Cristiano Ronaldo, o po ilgosios pertraukos turėjo galimybę jį padvigubinti, tačiau nuo vienuolikos metrų žymos kamuolio į vartų tinklą pasiųsti nesugebėjo.

Proga pasinaudojo „Valencia" ir 82-ąją min. pasižymėjo Danielis Perejo. Kai jau atrodė, jog rungtynės baigsis taikiai, Madrido ekipą į pergalę atvedė likus žaisti keturias pagrindinio laiko minutes pelnytas gynėjo Marcelo įvartis.

Po šio susitikimo „Real" turnyro lentelėje ir toliau žengia pirma, „Barcelona" klubą lenkdama trimis taškais, o „Valencia" rikiuojasi dvylikta.