Italijos futbolo lygoje užfiksuotos „Torino" ir „Sampdoria" lygiosios

Vienintelėse šeštadienio Italijos „Serie A" čempionato rungtynėse turnyro lentelės kaimynai „Torino“ ir „Sampdoria“ klubai išsiskyrė taikiai 1:1.

„Sampdoria" ir „Torino" susitikimas baigėsi lygiosiomis.<br> AFP/Scanpix

Apr 29, 2017, 11:43 PM, atnaujinta May 1, 2017, 1:49 PM

Nors „Sampdoria" į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę įmušus Patrikui Schickui ir iki ilgosios pertraukos dar turėjo šansų pranašumą padidinti, tačiau įvarčio pelnyti jiems taip ir nepavyko.

Tuo tarpu rungtynėms einant į pabaigą 79-ąją min. pasižymėjo Juanas Iturbe, taip išlygindamas rezultatą. Visgi „Torinto" ekipai tokia mačo baigtis greičiausiai pasirodė apmaudi, nes ekipa iš viso atliko net 23 smūgius link vartų, kol jų varžovai smūgiavo vos 7 kartus.

Po šio susitikimo „Torino" ir toliau žengia 9-oje pozicijoje, o nuo jos trimis taškais atsiliekantys „Sampdoria' futbolininkai rikiuojasi dešimti.