Simpatiškoji „Atalanta“ atėmė taškus iš „Juventus“

Link rekordinio šeštojo „Serie A“ titulo iš eilės žygiuojantis Turino „Juventus“ penktadienį buvo priverstas stabtelėti Bergame. 34-ojo turo rungtynėse „Senoji Sinjora“ 2:2 sužaidė su šiais metais labai solidžiai atrodančiu vietos „Atalanta“ klubu.

Dani Alvesas<br> AFP nuotr.

Apr 29, 2017, 12:15 AM, atnaujinta Apr 29, 2017, 12:27 AM

Pirmojo kėlinio pabaigoje (45 min.) šeimininkus į priekį išvedė Andrea Conti, bet jau 50-ąją Leonardo Spinazzola pasiuntė kamuolį į savo vartus ir rezultatas tapo lygus. 83-ąją minutę po Dani Alveso taiklus smūgio atrodė, kad „Juvė“ vis dėlto išsiveš pergalę, tačiau po šešių minučių Remo Freuleris pasinaudojo svečių komandos klaida ir išplėšė tašką.

„Juventus“ su 84 taškais ir toliau pirmauja čempionate, 9 lenkdamas „Roma“ futbolininkus. „Atalanta“ turi 64 taškus ir užima penktąją vietą.