A lygos čempionas „Žalgiris“ nepasigailėjo „Atlanto“

Lietuvos futbolo A lygoje Vilniaus „Žalgiris“ nepasigailėjo  Klaipėdos „Atlanto“ klubo - sostinės LFF stadione vykusiame mače čempionų titulą ginantys vilniečiai net 3:0 (1:0) sutriuškino svečius iš pajūrio.

Vilniaus "Žalgiris" iškovojo pergalę<br> S.Čirbos nuotr.
Vilniaus "Žalgiris" iškovojo pergalę<br>J.Stacevičiaus nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2017-06-14 20:03, atnaujinta 2017-06-14 22:31

21-ąją minutę buvo atliktas priverstinis keitimas Klaipėdos ekipoje. Vietoje traumą patyrusio A.Bartkaus aikštėje pasirodė R.Freidgeimas.

23-iąją minutę po pakelto kampinio Darvydas Šernas galva mušė į D.Mikelionį, tačiau kamuolys po rikošetų atsimušė į Marką Benetą ir kirto vartų liniją.

Antrojo kėlinio pradžioje Serge'as Nyuiadzi atliko puikų perdavimą link D.Šerno, kuris apsivarė D.Mikelionį ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

59-ąją minutę vilniečiai pasinaudojo svečių gynėjo netiksliu perdavimu ir surengė ataką, po kurios buvo pelnytas trečias įvartis. Dubliu pasižymėjo D.Šernas.

80-ąją minutę įvyko ilgai lauktas debiutas. Vytautą Lukšą pakeitė po traumos sugrįžęs Mahamane’as Traore.

Vilniaus „Žalgiris“ Klaipėdos klubą nugalėjo jau trečią kartą šį sezoną.

Į Sankt Peterburgo „Zenitą“ dirbti išvykus ilgamečiam Klaipėdos komandos treneriui Konstantinui Sarsanijai, komandos gerbėjai situaciją klube stebi su nerimu. O jam pagrindo yra – spaudoje jau pasirodė pranešimų apie tai, kad pagrindiniai ir ryškiausi komandos legionieriai pamažu kelia sparnus ir dalyvauja įvairių Rusijos klubų peržiūrose.

Vilniaus „Žalgiris“ su 35 taškais yra užtikrintas A lygos lyderis.