Rusijos futbolininkai FIFA Konfederacijų taurę pradėjo įtikinama pergale

Šeštadienį startavo Rusijoje vykstanti FIFA Konfederacijų taurė. Pirmosiose rungtynėse Sankt Peterburge rusai rezultatu 2:0 įveikė Naujosios Zelandijos futbolininkus ir įsirašė pirmuosius taškus A grupėje.

Rungtynių akimirka.<br> AFP/Scanpix
Daugiau nuotraukų (9)

Jun 17, 2017, 7:53 PM, atnaujinta Jun 17, 2017, 8:02 PM

Rusai iniciatyvos ėmėsi jau nuo pat susitikimo pradžios ir po kelių pavojingų epizodų 31-ąją minutę sugebėjo pelnyti pirmąjį įvartį.

Po kontraatakos pasižymėjo Denisas Glušakovas, iš artimos distancijos perkėlęs kamuolį per varžovų vartininką.

Prieš pasibaigiant pirmajam kėliniui dar vieną progą pasižymėti turėjo Fiodoras Smolovas, tačiau tolimas jo smūgis praskriejo šalia virpsto.

Tuo tarpu Naujoji Zelandija iki ilgosios pertraukos nesugebėjo surengti nė vieno rimtesnio išpuolio.

Antroje mačo pusėje vaizdas aikštėje pasikeitė tik nežymiai, o 69-ą minutę sulaukęs perdavimo iš krašto pasižymėjo F.Smolovas ir taip įtvirtino rusų pergalę.

Susitikimą nepilname stadione stebėjo ir Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas.

Po šios pergalės Rusijos rinktinė įsirašė tris taškus ir grupėje kol kas užima pirmąją vietą. Rytoj antrąsias A grupės rungtynes žais Portugalijos ir Meksikos rinktinės.