Vokiečiai darė neleistinas klaidas, tačiau pergalingai startavo FIFA konfederacijų taurėje

Pirmadienio vakarą FIFA konfederacijų taurėje pirmąsias savo rungtynės  sužaidė Vokietijos bei Australijos rinktinės.

Vokietija - Australija<br> Scanpix nuotr
Daugiau nuotraukų (8)

Jun 19, 2017, 8:10 PM, atnaujinta Jun 19, 2017, 8:39 PM

Ne pajėgiausios sudėties į turnyrą atvykusi Vokietijos rinktinė parodė, jog net ir be to yra itin pajėgi ir įveikė varžovus rezultatu 3:2 (2:1).

Vokiečiai iniciatyvos ėmėsi jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių. Po Juliano Brandto reido dešiniuoju kraštu ir puikaus perdavimo penktąją rungtynių minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Larsas Stindlas.

Australai nebuvo linkę pasiduoti ir pirmąjam kėliniui einant į pabaigą rezultatą išlygino (1:1). Tačiau, vos po kelių akimirkų, sėkmingai realizavęs vienuolikos metrų baudinį, vokiečius į priekį išvedė Julianas Draxleris.

Antrasis kėlinys, kaip ir pati rungtynių pradžia, taip pat startavo be jokios žvalgybos, o 48 minutę, Vokietijos rinktinei trečiąjį įvartį pelnė Leonas Goretzka. Tiesa, australai nebuvo linkę pasiduoti, suaktyvino žaidimą, o pasinaudoję Vokietijos klaidomi gynyboje jau po dešimties minučių skirtumą sušvelnino (2:3).

Likusioje rungtynių dalyje tiek viena, tiek kita komanda dar turėjo po keletą progų, tačiau žiūrovai įvarčių daugiau neišvydo ir pasaulio čempionai į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?