Atsilikdama Meksika Konfederacijų taurės mače vos nesusipešė su Naująja Zelandija, bet šventė pergalę

98 minutės kovos, rimti susistumdymai ir ir trys pelnyti įvarčiai – taip pasibaigė Rusijoje vykstančios Konfederacijų taurės A grupės rungtynės tarp Naujosios Zelandijos ir Meksikos rinktinių. Nors Naujoji Zelandija pirmoji pelnė įvartį ir pirmavo, tačiau meksikiečiai antrame kėlinyje pelnė 2 įvarčius be atsako ir nugalėjo 2:1 (0:1).

AP nuotr.
 AP nuotr.

Jun 21, 2017, 11:03 PM, atnaujinta Jun 22, 2017, 12:18 AM

Naujoji Zelandija išsiveržė į priekį po Chriso Woodo įvarčio 42-ąją min. Vėliau šis puolėjas turėjo dar keletą gerų galimybių pasižymėti, bet jomis nepasinaudojo.

Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Raulis Jimenezas (54 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Oribė Peralta (72).

Mačo pabaigoje tarp abiejų ekipų žaidėjų kilo susistumdymai, parodytos iškart trys geltonos kortelės, bet didesnis konfliktas neįsiplieskė.