Vokietija užtikrintai įveikė Kamerūną ir žengė į pusfinalį

Vokietijos rinktinei būtų užtekę lygiųjų, kad patektų į FIFA Konfederacijų taurės pusfinalį, kai Kamerūnui reikėjo pergalės dviejų įvarčių skirtumu. Tiesa, Vokiečiai viską užbaigė užtikrinčiau ir iškovojo pergalę 3:1 (0:0).

Pasaulio čempionai ir toliau neklumpa.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Jun 25, 2017, 8:04 PM, atnaujinta Jun 26, 2017, 9:37 AM

Pirmajame kėlinyje Kamerūnas nesiruošė rizikuoti, o Vokietija užtikrintai kontroliavo rungtynių tempą. Tačiau antrajame kėlinyje jau 48-ąją minutę įvartį po fantastiško Juliano Draxlerio perdavimo įmušė Karemas Demirbay.

Viskas pasikeitė, kai Kamerūno gynėjas Ernestas Mabouka užsidirbo abejotiną raudoną kortelę 64-ąją minutę. Mažumoje likę Afrikos atstovai atsilaikė vos dvi minutes, o tada Timo Werneris padvigubino pasaulio čempionų persvarą.

78-ąją minutę garbės įvartį įmušė Vincentas Aboubakaras ir sušvelnino atsilikimą 1:2.

Vokiečiai rungtynių pabaigoje pradėjo dominuoti, o T.Werneris pelnė dublį ir padėjo vokiečiams iškovoti pergalę 3:1.

Vokietijos rinktinė B grupėje iškovojo pirmąją vietą su 7 taškais ir pusfinalyje susitiks su Meksikos rinktine. Tuo tarpu Kamerūnas grupėje liko paskutiniai iškovoję vos vieną tašką.