Fedoras Černychas mušė įvartį, tačiau „Jagiellonia“ apmaudžiai išleido pergalę

F.Černychas 49-ąją minutę pelnė trečią savo komandos įvartį (3:1) ir žaidė visas rungtynes.

Fedoras Černychas pelnė įvartį<br> Klubo nuotr.

Sep 18, 2017, 10:05 PM, atnaujinta Sep 18, 2017, 10:06 PM

A.Novikovas aikštėje pasirodė 69 minutę ir po devynių minučių buvo įspėtas.

Išlyginamąjį įvartį portugalas Marco Paixao pelnė tik trečią pridėto laiko minutę. Prieš tai jis pasižymėjo 59 min., o pirmą Gdansko ekipos įvartį įmušė Blazejus Augustynas (11 min.).

Tas pats „Lechia“ gynėjas 25-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savo vartus, o dar po keturių svečius į priekį išvedė Przemyslawas Frankowskis.

Tai buvo ketvirtos nelaimėtos Balstogės ekipos rungtynės Lenkijos čempionate. Su 15 taškų ekipa tarp 16 komandų yra šešta ir trimis atsilieka nuo pirmaujančio Poznanės „Lech“.