Fiodoro Černycho pergalingas įvartis: krito Lenkijos čempionas

Sekmadienį įvykusiose Lenkijos pirmenybių dešimto turo rungtynėse sužibėjo Lietuvos rinktinės puolėjas Fiodoras Černychas, kuris pelnė vienintelį ir pergalingą mačo su „Legia“ įvartį.

Fedoras Černychas pelnė įvartį<br>Klubo nuotr.

lrytas.lt ir euroffotball.lt inf.

Sep 24, 2017, 11:03 PM, atnaujinta Sep 24, 2017, 11:09 PM

Lietuvis tiksliu ir galingu šūviu iš toli pasižymėjo 87-ąją minutę išvesdamas komandą į priekį. Daugiau įvarčių rungtynėse pelnyta nebuvo, tad „Jagiellonia“ namuose iškovojo svarbią pergalę 1:0.

Antrą mačą iš eilės įvartį pelnęs F. Černychas žaidė nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės. Tuo tarpu jo komandos draugas Arvydas Novikovas aikštėje pasirodė po keitimo, 81-ąją rungtynių minutę.

Po dešimties turų, keturių rungtynių be pergalės seriją Lenkijos čempionate nutraukusi „Jagiellonia“ žengia ketvirta, o praėjusių metų čempionai „Legia“ tik šešti.