Anglijos čempionatas: trys Wayne'o Rooney įvarčiai ir „Manchester City“ išsigelbėjimas

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienį baigti žaisti 14-ojo turo mačai. Puikią sportinę formą demonstruojantis Londono „Arsenal“ namuose surengė tikrą įvarčių fiestą – „Huddersfield“ subombardavo rezultatu 5:0.

Wayne'o Rooney pasirodymas padėjo sutriuškinti varžovus, o žaidėjas pelnė 3 įvarčius.<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Nov 30, 2017, 12:18 AM, atnaujinta Nov 30, 2017, 12:28 AM

3-ąją minutę Alexandre'as Lacazette įmušė pirmąją rungtynių įvartį. Prancūzas po pirmojo kėlinio buvo pakeistas dėl traumos, tačiau „kanonieriai“ nestrigo puolime ir be A. Lacazette'o.

Per dvi minutes po Mesuto Ozilo perdavimų pasižymėjo ir Oliveris Giroud, ir Alexis Sanchezas, o vos už kelių minučių įvartį į savo sąskaitą įsirašė ir pats vokietis. Galutinis taškas buvo padėtas 87-ąją minutę, pasižymėjus tam pačiam O. Giroud.

Kitose rungtynėse pergalę minimaliu rezultatu 1:0 šventė Londono „Chelsea“, sugebėjęs įveikti „Swansea“. Vienintelis Antonio Rudigerio įvartis 55-ąją minutę buvo lemtingas.

43-ąją minutę dėl per didelio emocijų rodymo teisėjas iš aikštės turėjo išvaryti „aristokratų“ vyriausiąjį trenerį Antonio Conte. Italas buvo akivaizdžiai nepatenkintas arbitrų sprendimais ir dėl to turėjo keliauti į tribūnas, iš kurių ir stebėjo likusią rungtynių dalį.

Dar viename mače kaip reikiant pasiautėjo į pergalių kelią sugrįžęs Liverpulio „Everton“. Wayne'o Rooney vedama komanda 4:0 sutriuškino Davido Moyeso vadovaujamą „West Ham“ klubą.

W. Rooney šiose rungtynėse pelnė net tris įvarčius – tai jam buvo pirmasis „hat-trickas“, atstovaujant „Everton“ ekipai. 66-ąją minutę anglas savo trečiąjį įvartį įsirašė nuostabiu smūgiu beveik iš pusės.

„Liverpool“ taip pat neturėjo sunkumų su savo varžovais – Jurgeno Kloppo vedama ekipa 3:0 nugalėjo „Stoke City“. 17-ąją minutę „raudonuosius“ į priekį išvedė Sadio Mane, o pergalę antrajame kėlinyje užtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs ir dviem įvarčiais pasižymėjęs Mohamedas Salah.

Tuo tarpu „Etihad“ stadione įvyko tikra drama: „Manchester City“ paskutinę rungtynių sekundę išplėšė pergalę prieš „Southampton“, kuri buvo 12-oji iš eilės šiame „Premier“ lygos sezone.

47-ąją minutę Mančesteris įsiveržė į priekį, kai į savus vartus įsispyrė Virgilis van Dijkas, tačiau Oriolas Romeu 75-ąją minutę nuliūdino šeimininkų gerbėjus išlygindamas rezultatą.

Vis dėlto „Manchester City“ paskutinėmis rungtynių minutėmis spaudė savo varžovus ir per šeštą pridėto laiko minutę Raheemas Sterlingas puikiu smūgiu išplėšė šeimininkams pergalę. Paskutiniame trečiadienio mače

„Bournemouth“ krito prieš „Burnley“ 1:2.