„Barcelona“ nelauktai praleido du įvarčius ir išbarstė du taškus

Barselonos „Camp Nou“ stadione susirinkę 63 tūkstančiai žiūrovų savo dievukų pergalės neišvydo. Katalonijos klubas šeštadienį 2:2 sužaidė su turnyro lentelės viduryje žengiančia Vigo „Celta“ ekipa.

Po L.Suarezo įvarčio „Barcelona“ pirmavo 2:1, bet pergalė išsprūdo.<br> AP nuotr.

Dec 2, 2017, 4:08 PM, atnaujinta Dec 2, 2017, 4:14 PM

Pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. 20-ąją minutę puikaus perdavimo iš gilumos sulaukęs Iago Aspasas nepagailėjo kamuolio komandos draugui, tačiau šio smūgį atrėmė vartininkas. Vis dėlto pirmas prie atšokusio kamuolio suskubo tas pats I.Aspasas ir pelnė įvartį.

Tačiau „Celta“ komandos džiaugsmas truko neilgai. Jau 22-ąją minutę po gražios kombinacijos vartininką nuginklavo Lionelis Messi.

Į priekį „Barcelona“ ekipą 62-ąją minutę išvedė Luisas Suarezas, kuris po idealaus Jordi Albos perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus.

Vis tik „Celta“ nepasidavė ir 70-ąją minutę baudos aikštelėje pamirštas likęs Maximiliano Gomezas rezultatą išlygino – 2:2.

Šios lygiosios reiškia, kad „Barca“ su 36 taškais liek pirmoje turnyro lentelės vietoje, bet „Valencia“ katalonų atotrūkį gali sumažinti iki dviejų taškų.

Vigo „Celta“ turi 18 taškų ir su Sevilijos „Real Betis“ klubu dalinasi 8-9 vietomis.