Čempionų lygos aštuntfinaliai: galingas „Manchester City“ bei atkakli kova Turine

[[ge:lrytas:lrytas:4658580]][[ge:lrytas:lrytas:4658592]]

Turine užfiksuotos rezultatyvios lygiosios.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

2018-02-13 21:29, atnaujinta 2018-02-14 11:07

UEFA Čempionų lyga sugrįžo į pajėgiausių Europos klubų stadionus, o antradienio vakarą į kovą aštuntfinalyje stojo pirmosios keturios ekipos.

Šveicarijoje „Basel“ ekipai teko labai rimtas išbandymas, kurio ji neišlaikė.

Šveicarai pabandė mesti iššūkį puikią formą pastaruoju metu demonstruojančiai ir užtikrintai Anglijos „Premier“ lygoje pirmaujančiai „Manchester City“ ekipai, tačiau viskas baigėsi nesėkmingai.

Svečiai iš Anglijos viską išsprendė jau pirmajame kėlinyje ir laimėjo rungtynes  4:0 (3:0).

Trys įvarčiai krito jau prmosiomis mačo akimirkomis. 14-ąją minutę taikliai smūgiavo Ilkay'us Gundoganas, 18-ąją minutę rezultatą padvigubino Bernardo Silva, o 23-ąją triuškinančią persvarą padarė Sergio Aguero.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui 53 rungtynių minutę dar vieną įvartį smeigė I.Gundoganas, taip aikštės šeimininkams nebepalikdamas net menkiausios vilties.

Anglijos čempionato lyderiai šventė nesunkią pergalę.

„Basel“ 0:4 „Manchester City“

14 min. 0:1 Ilkay Gundogan

18 min. 0:2 Bernardo Silva

23 min. 0:3 Sergio Aguero

53 min. 0:4 Ilkay Gundogan

Kitame mače Italijoje vyko labai intriguojantis lygiaverčių varžovų mačas. Jame santykius aiškinosi Turino „Juventus“ bei Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos.

Mače krito net keturi įvarčiai, tačiau nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo. Aikštės šeimininkai Turino futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo, tačiau rungtynės baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:1).

Įvarčiai krito gana greitai, kadangi jau 2-ąją ir 9-ąją rungtynių minutėmis Turino klubą į priekį taikliais smūgiais vedė Gonzalo Higuainas. 35-ąją minutę rezultatą švelnino „Tottenham“ klubo žvaogždė Harry Kane'as.

„Juventus“ sirgaliai dar tikėjosi pergalės, tačiau 72-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino Christianas Eriksenas.

Galutinis teisėjo švilpukas fiksavo rezultatyvias lygiasias ir išliekančią intrigą dėl patekimo į kitą etapą.

Turino „Juventus“ 2:2 „Tottenham Hotspur“

2 min. 1:0 Gonzalo Higuain

9 min. 2:0 Gonzalo Higuain

35 min. 2:1 Harry Kane

72 min. 2:2 Christian Eriksen