Ispanijoje – užtikrinta Madrido „Atletico“ pergalė ir „Real“ atsigavimas

Ispanijos futbolo lygoje sekmadienio vakarą buvo sužaisti keturi mačai, kurie padovanojo ne vieną įvart bei gražias kovas.

Madrido klubas šventė pergalę<br> AP nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

2018-02-18 23:07, atnaujinta 2018-02-18 23:53

Madrido „Atletico“ klubas namuose 2:0 (0:0) įveikė „Bilbao Athletic“ komandą. Pergalę jiems garantavo du įvarčiai antrajame rungtynių kėlinyje.

67-ąją minutę po Antoine'o Griezmanno perdavimo taikliai smūgiavo Kevinas Gameiro, o 80-minutę tas pts K.Gameiro atliko rezultatyvų perdavimą po kurio pergalę garantavo Diego Costa įvartis.

Po šios pergalės „Atletico“ su 55 taškais dar labiau įsitvirtino antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. „Athletic“ klubas žengia keturioliktas.

Kitose runtynėse pergalę šventė dar vienas Madrido klubas. „Real“ svečiuose 5:3 (1:2) nugalėjo „Betis“ komandą.

Pergalę karališkasis klubas iškovojo nepaisant to, kad po pirmojo kėlinio turėjo vien įvarčio deficitą.
11-ąją ir 59-ąjąminutę pasižymėjo Marco Asensio, 50 Sergio Ramoas, 65-ąją Cristiano Ronaldo, 92-ąją Karimas Benzema.