„Atlantas“ Vilniuje nutraukė devynių nelaimėtų mačų su „Trakais“ išvykoje seriją

Lietuvos futbolo A lygos čempionato 2018 metų sezono antrose rungtynėse šeštadienį Vilniaus „Sportimos“ manieže Trakų „Trakai“ priėmė Klaipėdos „Atlantą“ ir pralaimėjo svečiams minimalia persvara 0:1 (0:0).

„Trakai“ – Klaipėdos „Atlantas“.<br> M.Ambrazo nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

Feb 24, 2018, 4:54 PM, atnaujinta Feb 24, 2018, 5:57 PM

Praėjusį sezoną „Trakai“ šalies pirmenybėse užėmė trečią vietą, o „Atlantas“ kiek netikėtai liko tik penktas.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 86-ą minutę puikiu baudos smūgiu pelnė Domantas Šimkus.

Naujam „Atlanto“ treneriui Algimantui Briaunui Vilniuje buvo puikus debiutas, o klaipėdiečiai nutraukė savo 9-ių nelaimėtų mačų su „Trakais“ išvykoje seriją, kuruoje net 7-is kartus uostamiesčio atstovai buvo pralaimėję.

Rezultatas:

„Trakai“ 0 – 1 „Atlantas“

86' Domantas Šimkus [0 – 1]

Klaipėdos ekipa rungtynes pradėjo aktyviau, bet po to ėmė ryškėti trakiškių pranašumas. 13-ą minutę Svajūno Čyžo smūgį galvą virš skersinio nukreipė naujasis „Atlanto“ vartininkas iš Latvijos Pavelas Doroševas. Po kelių minučių atakos smaigalyje atsidūrė Dinijaras Biljaletdinovas, tačiau „Atlanto“ gynėjai apsigynė nuo ruso.

27-ą minutę galimybę turėjo kitas Trakų komandos legionierius ukrainietis Michailas Šyška, bet pasižymėti jam sutrukdė smūgį blokavęs „Atlanto“ kroatas Juro Pejičius.

Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, o po pertraukos trakiškiai toliau žaidė pranašiau. Matydamas tai, „Atlanto“ treneris A.Briaunys į aikštę vieną po kito metė du naujokus – kroatą Vicę Kendešą ir turkų kilmės Belgijos pilietį Anilą Kocą.

Pastarasis 61-ą minutę pabandė smūgiuoti iš toli, bet kamuolį atrėmė „Trakų“ vartininkas Timofejus Šeremeta.

Vėliau du kartus sublizgėjo „Atlanto“ vartų sargas P.Doroševas. Latvijos atstovas išgelbėjo savo komandą nuo pavojingų Roko Gedmino ir Modesto Vorobjovo smūgių.

Po to jau klaipėdiečiai atakavo pavojingai – 78-ą minutę po D.Šimkaus tolimo smūgio padirbėti turėjo T.Šeremeta.

D.Šimkus galiausiai prisitaikė 85-ą minutę. 22-ejų klaipėdiečių saugas tolimu įspūdingu šūviu išvedė savo komandą į priekį.

Per likusį rungtynių laiką „Trakų“ futbolininkų bandymai lyginti rezultatą jiems naudos neatnešė. „Atlantas“ atsilaikė ir iškovojo pirmą pergalę sezone

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?