Fiodoras Černychas įvarčiu prisidėjo prie „Dinamo“ pergalės

Rusijos futbolo čempionate šeštadienį Maskvos „Dinamo“ klubas, kuriam atstovauja Fiodoras Černychas, namuose 2:1 (0:0) nugalėjo Tulos „Arsenal“ ekipą.

Fiodoras Černychas muša įvartį.<br> fcdynamo.ru nuotr.

2018-03-31 22:36, atnaujinta 2018-04-01 00:49

Lietuvos futbolininkas 74-ąją min. pelnė pergalingą rungtynių įvartį. Po minutės jis buvo nubaustas geltona kortele.

Geriausias 2016 ir 2017 metų Lietuvos futbolininkas Rusijos čempionate pasižymėjo pirmąjį sykį.

27 taškus per 23 rungtynes surinkusi „Dinamo“ ekipa turnyro lentelėje užima 10-ąją vietą.

Svečiai pirmavo po 54-ąją minutę Artiomo Dziubos pelnyto įvarčio, bet „Dinamo“ sugebėjo išsigelbėti.

Vladimiras Rykovas 71-ą minutę išlygino rezultatą, o F.Černychas po trijų minučių pelnė pergalingą įvartį.

Futbolininkas iš Lietuvos šiame mače buvo pakeistas 86-ąją minutę.