Įvarčių lietus Klaipėdoje – Vilniaus „Žalgiris“ pamokė „Atlantą“

Trečiadienį Klaipėdoje įvarčių lietumi prasidėjo septintasis Lietuvos futbolo A lygos turas. Vilniaus „Žalgiris“ 5:2 (2:2) nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“.

Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo pergalę<br> S.Čirbos nuotr.
Daugiau nuotraukų (4)

Apr 11, 2018, 8:43 PM, atnaujinta Apr 11, 2018, 8:56 PM

Jau antrąją rungtynių minutę po kampinio Marko Tomičius nestipriu smūgiu galva išvedė žalgiriečius į priekį.

Po penkių minučių Anilas Kočas stipriu smūgiu išlygino rezultatą.

13-ąją minutę Klaipėdoje Donato Kazlausko tikslus smūgis leido šeimininkams išsiveržti į priekį 2:1. Tačiau kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino M.Tomičius, kuris mušė antrą savo įvartį.

Antroji rungtynių pusė nesėkmingai prasidėjo „Atlantui“. Aleksandras Levšinas nukreipė kamuolį į savuosius vartus.

Atsipalaidavęs „Žalgiris“ įmušė dar du įvarčius. Liviu Antalis pirma tiksliai smūgiavo nuo baudos aikštelės linijos, o vėliau galva po Donovano Slijngardo perdavimo.

Vilniaus klubas po šios pergalės turi 14 taškų ir dviem atsilieka nuo lyderės „Sūduvos“. „Atlantas“ su 8 taškais rikiuojasi trečias.