„Real“ nevykęs apšilimas prieš Čempionų lygos finalą: išleista pergalė Ispanijoje

Ispanijos futbolo „La Liga“ čempionate šeštadienį buvo žaidžiamos šešerios paskutiniojo – 38-ojo turo – rungtynės. Madrido klubas „Real“, kuris rengiasi UEFA Čempionų lygos turnyro finalui gegužės 26-ąją dieną su „Liverpool“ ekipa (Anglija), svečiuose susitiko su „Villarreal“ komanda, kuri jau buvo užsitikrinusi kelialapį į kito sezono Europos lygos varžybas.

Madrido „Real“ prieš Čempionų lygos finalą sužaidė tik lygiosiomis su „Villarreal“ ekipa.<br> AFP/Reuters/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (21)

May 19, 2018, 11:45 PM, atnaujinta May 20, 2018, 12:05 AM

Dvikova kiek netikėtai baigėsi lygiosiomis 2:2 (0:2), nes svečiai iš sostinės po pirmojo kėlinio įtikinamai pirmavo 2:0. Įvarčius Madrido ekipai pelnė valas Garethas Bale'as (11-ąją min.) ir portugalas Cristiano Ronaldo (32-ąją min.).

Antrajame kėlinyje 70-ąją min. Roger Martinezas sušvelnino skirtumą (1:2), o 86-ąją min. Samu Castillejo išlygino rezultatą (2:2).

Įtakos nesėkmei galėjo turėti ir tai, kad „Real“ treneris Zinedine'as Zidane'as 62-ąją minutę nusprendė pasodinti ant suolo C.Ronaldo. Po to ir krito abudu įvarčiai į madridiečių vartus.

„Real“ klubas surinko 76 taškus ir užėmė trečiąją vietą. Villarreal“ komanda (61 tšk.) liko penkta.

Rezultatai:

„Villarreal“ 2 – 2 Madrid „Real“

11' Gareth Bale [0 – 1]

32' Cristiano Ronaldo [0 – 2]

70' Roger Martinez [1 – 2]

86' Samu Castillejo [2 – 2]

Vigo „Celta“ 4 – 2 Valensijos „Levante“

12' Ruben Rochina [0 – 1]

29' Maximiliano Gomez [1 – 1]

41' Iago Aspas [2 – 1]

63' Maximiliano Gomez [3 – 1]

74' Jose Morales [4 – 2]

„Leganes“ 3 – 2 Sevilijos „Betis“

20' Joel Campbell [0 – 1]

28' Dimitrios Siovas [1 – 1]

64' Jose Naranjo [2 – 1]

76' Antonio Sanabria [2 – 2]

79' Nordin Amrabat [3 – 2]

24' Diego Rico („Leganes“) – raudona kortelė

„Las Palmas“ 1 – 2 „Girona“

5' Christian Stuani [0 – 1]

14' Jonathan Calleri [1- 1] – iš 11 metrų baudinio

42' Christian Stuani [1 – 2]

„Malaga“ 0 – 1 „Getafe“

73' Loic Remy [0 – 1]

„Sevilla“ 1 – 0 Vitorijos „Alaves“

28' Wissam Ben Yedder (Sevilla) [1 – 0]